tin 1.7.8 - en to rw translation catalogue (43 entries)

en: All groups
rw: amatsinda yose

en: Article
rw: Ingingo

en: Default
rw: Mburabuzi

en: Last
rw: Iheruka

en: Mail
rw: Ubutumwa

en: No subject
rw: Nta kivugwaho

en: Save
rw: Kubika

en: Searching...
rw: Gushakisha...

en: Thread
rw: Urudodo

en: Updating
rw: Ivugurura

en: Print
rw: Gucapa

en: Printing...
rw: Icapa...

en: None
rw: Nta na kimwe

en: Subject
rw: Ikivugwaho

en: References
rw: Indango

en: No
rw: Oya

en: Yes
rw: Yego

en: Address
rw: Aderesi

en: Max
rw: Kinini

en: Sum
rw: Igiteranyo

en: Average
rw: Impuzandengo

en: Lines
rw: Imirongo

en: Black
rw: Umukara

en: Red
rw: Umutuku

en: Green
rw: Icyatsi

en: Brown
rw: Igihogo

en: Blue
rw: Ubururu

en: Cyan
rw: Ubururu bukeye

en: White
rw: Umweru

en: Gray
rw: Ikigina

en: Light Red
rw: Umutuku Werurutse

en: Light Green
rw: Icyatsi Cyerurutse

en: Yellow
rw: Umuhondo

en: Light Blue
rw: Ubururu Bwerurutse

en: Light Cyan
rw: Ubururu Bwerurutse

en: Mark
rw: garagaza

en: Space
rw: Umwanya

en: Normal
rw: Bisanzwe

en: Underline
rw: Gucaho umurongo

en: Blinking
rw: Kinyoteera

en: Bold
rw: Bitsindagiye

en: none
rw: ntacyo

en: select
rw: guhitamo
