wget2 2.2.0 - en to hr translation catalogue (490 entries)

en: Unknown system error
hr: Nepoznata greška sustava

en: Address family for hostname not supported
hr: Familija adresa za hostname nije podržana

en: Temporary failure in name resolution
hr: Privremeni neuspjeh u rješavanju imena

en: Bad value for ai_flags
hr: Loša vrijednost za ai_flags

en: Non-recoverable failure in name resolution
hr: Nepopravljivi neuspjeh u rješavanju imena

en: ai_family not supported
hr: ai_family nije podržana

en: Memory allocation failure
hr: Nije uspjelo dodijeliti memoriju

en: No address associated with hostname
hr: Nijedna adresa nije pridružena imenu hosta

en: Name or service not known
hr: Ime ili usluga nije poznata

en: Servname not supported for ai_socktype
hr: Servname nije podržano za ai_socktype

en: ai_socktype not supported
hr: ai_socktype nije podržan

en: System error
hr: Nepoznata greška sustava

en: Argument buffer too small
hr: Međuspremnik argumenata je premalen

en: Processing request in progress
hr: Obrada zahtjeva je u tijeku

en: Request canceled
hr: Zahtjev je otkazan

en: Request not canceled
hr: Zahtjev nije otkazan

en: All requests done
hr: Svi zahtjevi su obrađeni

en: Interrupted by a signal
hr: Prekinuto signalom

en: Parameter string not correctly encoded
hr: String parametara nije ispravno kodiran

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: unable to record current working directory
hr: nije moguće zapisati trenutni radni direktorij

en: failed to return to initial working directory
hr: Nije uspjelo vratiti se u početni radni direktorij

en: _open_osfhandle failed
hr: _open_osfhandle() završila je s neuspjehom

en: cannot restore fd %d: dup2 failed
hr: nije moguće vratiti fd %d: dup2() je završila s neuspjehom

en: Success
hr: Uspjeh

en: No match
hr: Nema podudaranja

en: Invalid regular expression
hr: Nevaljani regularni izraz

en: Invalid collation character
hr: Nevaljani znak za razvrstavanje

en: Invalid character class name
hr: Nevaljano ime klase znakova

en: Trailing backslash
hr: Zaostala obratna kosa crta (‘\’, backslash)

en: Invalid back reference
hr: Neispravna povratna referencija

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
hr: Nesparena: [, [^, [:, [., ili [=

en: Unmatched ( or \(
hr: Nesparena: ( ili \(

en: Unmatched \{
hr: Nesparena: \{

en: Invalid content of \{\}
hr: Nevaljani sadržaj \{\}

en: Invalid range end
hr: Nevaljani kraj raspona

en: Memory exhausted
hr: Nema dovoljno memorije

en: Invalid preceding regular expression
hr: Prethodni regularni izraz nije valjan

en: Premature end of regular expression
hr: Prerani kraj regularnog izraza

en: Regular expression too big
hr: Regularni izraz je prevelik

en: Unmatched ) or \)
hr: Nesparena: ) ili \)

en: No previous regular expression
hr: Nema prethodnog regularnog izraza

en: cannot create pipe
hr: nije moguće napraviti cijev

en: %s subprocess failed
hr: %s potproces završio je s neuspjehom

en: %s subprocess
hr: %s potproces

en: %s subprocess got fatal signal %d
hr: %s potproces je primio fatalni signal %d

en: memory exhausted
hr: nema dovoljno memorije

en: Incomplete cookie entry: %s
hr: Nepotpuni kolačić: %s

en: Failed to read cookies
hr: Nije uspjelo pročitati kolačiće

en: Failed to write cookie file '%s'
hr: Nije uspjelo zapisati kolačiće u datateku ‘%s’

en: Cookie without name or assignment ignored
hr: Kolačić bez imena ili zadatak je zanemaren

en: Unknown token after @charset: %d
hr: Nepoznati token iza @charset: %d

en: Failed to open %s
hr: Nije uspjelo otvoriti %s

en: Cannot resolve relative URI '%s'
hr: Nije moguće razriješiti relativnu URI adresu ‘%s’

en: Failed to init gzip decompression
hr: Nije uspjelo pokrenuti gzip dekompresiju

en: Failed to re-init deflate/gzip decompression
hr: Nije uspjelo ponovno pokrenuti deflate/gzip dekompresiju

en: Failed to uncompress gzip stream (%d)
hr: Nije uspjelo raspakirati gzip stream (%d)

en: Failed to close gzip stream (%d)
hr: Nije uspjelo zatvoriti gzip stream (%d)

en: Failed to init deflate decompression
hr: Nije uspjelo pokrenuti dekompresiju

en: Failed to init LZMA decompression
hr: Nije uspjelo pokrenuti LZMA dekompresiju

en: Failed to uncompress LZMA stream (%d)
hr: Nije uspjelo raspakirati LZMA stream (%d)

en: Failed to init Brotli decompression
hr: Nije uspjelo pokrenuti Brotli dekompresiju

en: Failed to uncompress Brotli stream (%u): %s
hr: Nije uspjelo raspakirati Brotli stream (%u): %s

en: Failed to create Zstandard decompression
hr: Nije uspjelo raspakirati Zstandard paket

en: Failed to init Zstandard decompression: %s
hr: Nije uspjelo inicirati raspakiravanje Zstandard paketa: %s

en: Failed to uncompress Zstandard stream: %s
hr: Nije uspjelo raspakirati Zstandard tok podataka (stream): %s

en: Failed to create lzip decompression
hr: Nije uspjelo iniciati raspakiravanje lzip paketa

en: Failed to create lzip decompression: %d %s
hr: Nije uspjelo stvoriti lzip raspakiranje: %d %s

en: Failed to uncompress lzip stream: %d %s
hr: Nije uspjelo raspakirati lzip stream: %d %s

en: Failed to init bzip2 decompression
hr: Nije uspjelo pokrenuti bzip2 dekompresiju

en: Failed to uncompress bzip2 stream (%d)
hr: Nije uspjelo raspakirati bzip2 stream (%d)

en: Failed to resolve '[%s]:%d': %s
hr: Nije uspjelo razriješiti ‘[%s]:%d’: %s

en: Failed to resolve '%s:%d': %s
hr: Nije uspjelo razriješiti ‘%s:%d’: %s

en: Failed to resolve '%s' (%s)
hr: Nije uspjelo razriješiti ‘%s’ (%s)

en: Failed to transcode '%s' string into '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo prekodirarati ‘%s’ string u ‘%s’ (%d)

en: Failed to prepare transcoding '%s' into '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo pripremiti prekodiranje ‘%s’ u ‘%s’ (%d)

en: toASCII(%s) failed (%d): %s
hr: Neuspješni toASCII(%s) za (%d): %s

en: toASCII failed (%d): %s
hr: Neuspješni toASCII za (%d): %s

en: Invalid UTF-8 sequence not converted: '%s'
hr: Nevaljana UTF-8 sekvencija nije pretvorena: ‘%s’

en: toASCII not available: '%s'
hr: toASCII nije dostupni: ‘%s’

en: General error
hr: Opća greška

en: No memory
hr: Nema dovoljno memorije

en: Invalid value
hr: Nevaljana vrijednost

en: Timeout
hr: Tajmaut

en: Connect error
hr: Greška u spajanju

en: Handshake error
hr: Greška pri rukovanju

en: Certificate error
hr: Greška u certifikatu

en: libwget has been built without TLS support
hr: libwget je izgrađen bez podrške za TLS

en: Failed to parse XML
hr: Nije uspjelo raščlaniti XML

en: Failed to open file
hr: Nije uspjelo otvoriti datoteku

en: I/O error
hr: U/I (I/O) greška

en: Unsupported function
hr: Nepodržana funkcija

en: Failed to hash (%d)
hr: Nije uspjelo izračunati hash (%d)

en: %s: Failed to malloc %zu bytes
hr: %s: Nije uspjelo dodijeliti %zu bajta za malloc

en: Unknown hash type '%s'
hr: Nepoznati tip hasha ‘%s’

en: %s: Unexpected hash len %zu > %zu
hr: %s: Neočekivana duljina hasha %zu > %zu

en: %s: Hash init failed for type '%s': %s
hr: %s: nije uspjelo iniciranje hash-a za tip ‘%s’: %s

en: %s: Hash update failed: %s
hr: %s: nije uspjelo ažurirati hash: %s

en: %s: Hash finalization failed: %s
hr: %s: nije uspjelo završiti hash: %s

en: %s: Failed to read %llu bytes
hr: %s: nije uspjelo pročitati %llu bajta

en: HPKP: could not parse host line '%s'
hr: HPKP: nije bilo moguće obraditi redak s hostom ‘%s’

en: HPKP: could not parse pin line '%s'
hr: HPKP: nije bilo moguće obraditi redak s pinom ‘%s’

en: Failed to read HPKP data
hr: Nije uspjelo pročitati HPKP podatke

en: Failed to write HPKP file '%s'
hr: Nije uspjelo zapisati HPKP datateku ‘%s’

en: Failed to parse HSTS line: '%s'
hr: Nije uspjelo obraditi HSTS redak: ‘%s’

en: Failed to read HSTS data
hr: Nije uspjelo pročitati HSTS podatke

en: Failed to write HSTS file '%s'
hr: Nije uspjelo zapisati HSTS datoteku ‘%s’

en: %s: Unknown key %d (or value must not be an integer)
hr: %s: nepoznati ključ %d (ili vrijednost ne smije biti cijeli broj)

en: Unsupported quality of protection '%s'.
hr: Nepodržana kvaliteta zaštite ‘%s’

en: Unsupported algorithm '%s'.
hr: Nepodržani algoritam ‘%s’

en: Decompress failed [host: %s - resource: %s]
hr: Dekompresija nije uspjela [host: %s - resurs: %s]

en: Proxy connection failed with: %s
hr: Zamjenska veza nije uspjela: %s

en: Failed to create request buffer
hr: Nije uspjelo kreirarati međuspremnik zahtjeva

en: Failed to allocate %zu bytes
hr: Nije uspjelo dodijeliti %zu bajtova

en: Failed to allocate %zu bytes (%s)
hr: Nije uspjelo dodijeliti %zu bajta (%s)

en: Failed to convert chunk size '%.31s' (%s)
hr: Nije uspjelo pretvoriti komad veličine ‘%.31s’ (%s)

en: Chunk size overflow: %zX (%s)
hr: Prelijevanje komada veličine: %zX (%s)

en: Expected end-of-chunk not found (%s)
hr: Nije nađen očekivani end-of-chunk (%s)

en: Failed to read %zd bytes (%d) (%s)
hr: Nije uspjelo učitati %zd bajta (%d) (%s)

en: Just got %zu of %zu bytes (%s)
hr: Primljeno je samo %zu od %zu bajta (%s)

en: Body too large: %zu instead of %zu bytes (%s)
hr: Sadržaj je prevelik: %zu umjesto %zu bajta (%s)

en: Failed to create HTTP2 callbacks
hr: Nije uspjelo stvoriti povratne HTTP2 pozive

en: Failed to create HTTP2 client session (%d)
hr: Nije uspjelo stvoriti HTTP2 sesiju klijenta (%d)

en: Failed to submit HTTP2 client settings (%d)
hr: Nije uspjelo poslati HTTP2 postavke klienta (%d)

en: Failed to terminate HTTP2 session (%d)
hr: Nije uspjelo završiti HTTP2 sesiju (%d)

en: Failed to allocate nvs[%d]
hr: Nije uspjelo dodijeliti nvs[%d]

en: Failed to allocate resource[%zu]
hr: Nije uspjelo dodijeliti resource[%zu]

en: Failed to submit HTTP2 request
hr: Nije uspjelo poslati HTTP2 zahtjev

en: Failed to fwrite %zu bytes of data (%d)
hr: Nije uspjelo fwrite() %zu bajta od podataka (%d)

en: Failed to write %zu bytes of data (%d)
hr: Nije uspjelo zapisati %zu bajtova podataka (%d)

en: Unknown option %d
hr: Nepoznata opcija %d

en: Error parsing URL
hr: Greška pri raščlambi URL adrese

en: Missing URL/URI
hr: Nema URL/URI adrese

en: Failed to parse date '%s'
hr: Nije uspjelo raščlaniti datum ‘%s’

en: HTTP response header not found
hr: Nije pronađeno zaglavlje HTTP odgovora

en: Failed to init DNS cache (%d)
hr: Nije uspjelo inicirati DNS predmemoriju (%d)

en: %s: Unknown option %d
hr: %s: nepoznata opcija %d

en: %s: Failed to init networking (%d)
hr: %s: nije uspjelo pokrenuti mrežu (%d)

en: %s: Failed to deinit networking (%d)
hr: %s: nije uspjelo otkazati pokretanje mreže (%d)

en: %s: Failed to read, error %d
hr: %s: nije uspjelo čitati -- greška %d

en: WARNING: Size of %s changed from %lld to %lld while reading. This may lead to unwanted results !
hr: UPOZORENJE: U tijeku čitanja veličina od %s promijenila se od %lld na %lld.
    To bi moglo izazvati neželjeni rezultat!

en: Failed to fstat %s
hr: Nije uspjelo dobiti fstat() %s

en: Failed to create '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo stvoriti ‘%s’ (%d)

en: Failed to lock '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo zaključati ‘%s’ (%d)

en: Failed to read open '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo pročitati otvoreni ‘%s’ (%d)

en: Failed to open tmpfile '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo otvoriti privremenu datoteku ‘%s’ (%d)

en: Failed to write open '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo zapisati otvoreni ‘%s’ (%d)

en: Failed to write/close '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo zapisati ili zatvoriti ‘%s’ (%d)

en: Failed to rename '%s' to '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo preimenovati ‘%s’ u ‘%s’ (%d)

en: Take manually care for '%s'
hr: Pobrinite se sami za ‘%s’

en: Port number must be in the range 1..65535
hr: Broj porta mora biti od 1 do 65535

en: Missing host/domain in URI '%s'
hr: Nema hosta ili domene u URI adresi ‘%s’

en: %s (hostname='%s', ip=%s, errno=%d)
hr: %s (hostname=‘%s’, ip=%s, errno=%d)

en: %s (hostname='%s', errno=%d)
hr: %s (hostname=‘%s’, errno=%d)

en: Failed to set socket to non-blocking
hr: Nije uspjelo postaviti utičnicu u neblokirajući rad

en: Failed to get socket flags
hr: Nije uspjelo dobiti zastavice utičnice

en: Failed to set socket option REUSEADDR
hr: Nije uspjelo postaviti opciju REUSEADDR

en: Failed to set socket option NODELAY
hr: Nije uspjelo postaviti opciju NODELAY

en: Failed to set socket option BINDTODEVICE
hr: Nije uspjelo postaviti opciju utičnice BINDTODEVICE

en: Unsupported socket option BINDTODEVICE
hr: Nepodržana opcije utičnice BINDTODEVICE

en: Failed to set socket option SO_SNDTIMEO
hr: Nije uspjelo postaviti opciju SO_SNDTIMEO

en: Failed to create socket
hr: Nije uspjelo stvoriti utičnicu

en: Failed to bind
hr: Nije uspjelo povezati

en: Failed to connect
hr: Spajanje nije uspjelo

en: Failed to read %zu bytes (hostname='%s', ip=%s, errno=%d)
hr: Nije uspjelo učitati %zu bajta (hostname=‘%s’, ip=%s, errno=%d)

en: Failed to send %zu bytes (hostname='%s', ip=%s, errno=%d)
hr: Nije uspjelo poslati %zu bajta (hostname=‘%s’, ip=%s, errno=%d)

en: %s: internal error: length mismatch %zu != %zd
hr: %s: interna greška -- dužine se ne poduaraju %zu != %zd

en: Mirror scheme not supported: '%s'
hr: Nije podržana zrcalna shema: ‘%s’

en: Error in parsing XML
hr: Pogreška pri raščlambi XML

en: Failed to parse OCSP line: '%s'
hr: Nije uspjelo raščlaniti OCSP redak: ‘%s’

en: Failed to read OCSP hosts
hr: Nije uspjelo pročitati OCSP hostova

en: Failed to read OCSP fingerprints
hr: Nije uspjelo pročitati OCSP otiske (fingerprints)

en: Failed to write to OCSP hosts to '%s'
hr: Nije uspjelo zapisati OCSP hostova u ‘%s’

en: Failed to write to OCSP fingerprints to '%s'
hr: Nije uspjelo zapisati u OCSP otiske u ‘%s’

en: Failed to create pipe for STDIN on %s
hr: Nije uspjelo stvoriti cijev za STDIN na %s

en: Failed to create pipe for STDOUT on %s
hr: Nije uspjelo stvoriti cijev za STDOUT na %s

en: Failed to create pipe for STDERR on %s
hr: Nije uspjelo stvoriti cijev za STDERR na %s

en: Failed to dup2(%d,%d) (%d)
hr: Nije uspjelo izvšiti dup2(%d,%d) (%d)

en: Failed to fork '%s'
hr: Nije uspjelo napraviti novi proces (fork) ‘%s’

en: Unknown config key %d (or value must not be a string)
hr: Nepoznati konfiguracijski ključ %d (ili vrijednost ne smije biti string)

en: Unknown config key %d (or value must not be an object)
hr: Nepoznati konfiguracijski ključ %d (ili vrijednost ne smije biti objekt)

en: Unknown config key %d (or value must not be an integer)
hr: Nepoznati konfiguracijski ključ %d (ili vrijednost ne smije biti cijeli broj)

en: Certificate info [%u]:
hr: Detalji o certifikatu [%u]:

en:   Valid since: %s
hr:   Valjan od: %s

en:   Expires: %s
hr:   Vrijedi do: %s

en:   Fingerprint: %s
hr:   Otisak: %s

en:   Serial number: %s
hr:   Serijski broj: %s

en:   Public key: %s, %s (%u bits)
hr:   Javni ključ: %s, %s (%u bita)

en:   Version: #%d
hr:   Inačica: #%d

en:   Issuer's DN: %s
hr:   Izdavačev DN: %s

en:   Issuer's OID: %s
hr:   Izdavačev OID: %s

en:   Issuer's UID: %s
hr:   Izdavačev UID: %s

en:   Unknown certificate type %d
hr:   Nepoznati tip certificata %d

en: TLS/IA session
hr: TLS/IA sesija

en: SRP session with username %s
hr: SRP sesija s korisnikom %s

en: PSK authentication. PSK hint '%s'
hr: PSK autentifikacija. PSK  ‘%s’

en: PSK authentication. Connected as '%s'
hr: PSK autentifikacija. Spojen kao ‘%s’.

en: Anonymous authentication.
hr: Anonimna autentifikacija

en: Transport authentication failure
hr: Pogreška pri pokušaju autentifikacije prijenosa podataka

en: Unsupported credential type %d.
hr: Nepoznati tip akreditiva %d

en: Ephemeral DH using prime of %d bits
hr: Kratkotrajni DH na bazi prostog broja od %d bita

en: Ephemeral ECDH using curve %s
hr: Kratkotrajni ECDH na bazi krivulje %s

en: Key Exchange: %s
hr: Zamjena ključa: %s

en: Protocol: %s
hr: Protokol: %s

en: Certificate Type: %s
hr: Tip certifikata: %s

en: Cipher: %s
hr: Šifra: %s

en: Failed to import pubkey: %s
hr: Nije uspio import javnog ključa: %s

en: Failed to export pubkey: %s
hr: Nije uspio eksport javnog ključa: %s

en: ERROR
hr: GREŠKA

en: WARNING
hr: UPOZORENJE

en: %s: Certificate verification error
hr: %s: greška pri verifikaciji certifikata

en: DANE verification print error for %s: %s
hr: Pogreška pri ispisu DANE verifikacije za %s: %s

en: DANE verification failed for %s: %s
hr: Neuspješna DANE verifikacija za %s: %s

en: %s: The certificate is not trusted.
hr: %s: certifikat nije pouzdan

en: %s: The certificate has been revoked.
hr: %s: certifikat je opozvan

en: %s: The certificate doesn't have a known issuer.
hr: %s: certifikat nije od poznatog izdavača

en: %s: The certificate signer was not a CA.
hr: %s: potpisnk certifikata nije bio CA.

en: %s: The certificate was signed using an insecure algorithm.
hr: %s: certifikat je potpisan s nesigurnim algoritmom

en: %s: The certificate is not yet activated.
hr: %s: certifikat još nije aktiviran

en: %s: The certificate has expired.
hr: %s: certifikat više ne vrijedi (istekao je)

en: %s: The certificate signature is invalid.
hr: %s: potpis na certifikatu je nevaljan

en: %s: The certificate's owner does not match hostname '%s'.
hr: %s: vlasnik certifikata ne podudara se s imenom hosta ‘%s’

en: %s: The certificate could not be verified (0x%X).
hr: %s: certifikat nije bilo moguće provjeriti (0x%X)

en: %s: Certificate must be X.509
hr: %s: certifikat mora biti X.509

en: %s: Error initializing X.509 certificate
hr: %s: greška pri inicijalizaciji X.509 certifikata

en: %s: No certificate was found!
hr: %s: ni jedan certifikat nije pronađen!

en: %s: Failed to parse certificate: %s
hr: %s: nije uspjelo raščlaniti certificat: %s

en: WARNING: The certificate's (stapled) OCSP status is invalid
hr: UPOZORENJE: status (priložen) OCSP certifikata je nevaljan

en: WARNING: OCSP stapling is not supported by '%s', but OCSP validation has been requested.
hr: UPOZORENJE: ‘%s’ ne podržava OCSP spajanje , ali validacija OCSP-a je zatražena.

en: WARNING: This implies a privacy leak: the client sends the certificate serial ID over HTTP to the CA.
hr: UPOZORENJE: To implicira gubitak privatnosti: klijent šalje serijski ID certifikata preko HTTP-a CA-u.

en: %s: Failed to parse certificate[%u]: %s
hr: %s: nije uspjelo raščlaniti certifikat[%u]: %s

en: %s: Pubkey pinning mismatch!
hr: %s: nepodudaranje pinninga (HPKP) javnog ključa (Pubkey)!

en: GnuTLS requires the key and the cert to be of the same type.
hr: GnuTLS zahtijeva da ključ i certifikat budu istog tipa.

en: No certificates or keys were found
hr: Ni certifikati ni ključevi nisu pronađeni

en: No CAs were found in '%s'
hr: Nisu pronađeni CA-ovi u ‘%s’

en: Failed to allocate file name for cert '%s/%s'
hr: Nije uspjelo dodijeliti ime za cert ‘%s/%s’

en: Failed to opendir %s
hr: Nije uspjelo otvoriti direktorij %s

en: Failed to load CRL '%s': (%d)
hr: Nije uspjelo učitati CRL ‘%s’: (%d)

en: GnuTLS: Unsupported priority string '%s': %s
hr: GnuTLS: nepodržani prioritetni string ‘%s’: %s

en: GnuTLS: Unsupported default priority 'NULL': %s
hr: GnuTLS: nepodržani zadani prioritet ‘NULL’: %s

en: TLS False Start requested but libwget built with insufficient GnuTLS version
hr: Poslan je TLS lažni zahtjev za pokretanje, ali libwget je sastavljen s neadekvatnom verzijom GnuTLS-a

en: GnuTLS: Failed to set priorities: %s
hr: GnuTLS: nije uspjelo uspostaviti prioritete: %s

en: WARNING: OCSP is not available in this version of GnuTLS.
hr: UPOZORENJE: OCSP nije dostupan u ovoj inačici GnuTLS-a

en: GnuTLS: Failed to set session data: %s
hr: GnuTLS: nije uspjelo postaviti podatke sesije: %s

en: Missing TLS method
hr: Manjka TLS metoda

en: Failed to create WOLFSSL_CTX
hr: Nije uspjelo stvoriti WOLFSSL_CTX

en: WolfSSL: Failed to set ciphers '%s'
hr: WolfSSL nije uspjelo uspostaviti šifre: %s

en: Failed to load system certs
hr: Nije uspjelo učitati certifikate sustava

en: Skipped loading CA certs. SSL verification will likely fail.
hr: CA certifikati nisu učitani. SSL verifikacija vjerojatno neće uspjeti.

en: Failed to load CA pem: %s or cert dir: %s, SSL verification will likely fail.
hr: CA pem nisu učitani: %s, cert dir: %s, SSL verifikacija vjerojatno neće uspjeti.

en: Failed to create WolfSSL session
hr: Nije uspjelo stvoriti WolfSSL sesiju

en: failed to connect TLS (%d): %s
hr: Nije uspjelo spojiti TLS (%d): %s

en: Unknown configuration key %d (maybe this config value should be of another type?)
hr: Nepoznati konfiguracijski ključ %d (ili bi vrijednost trebala biti drugog tipa?)

en: OpenSSL: TLS 1.3 is not supported by your OpenSSL version. Will use TLS 1.2 instead.
hr: OpenSSL: vaša verzija OpenSSL-a ne podržana TLS 1.3. Koristit ćemo TLS 1.2.

en: OpenSSL: Invalid priority string '%s'
hr: OpenSSL: nepodržani prioritetni string ‘%s’

en: OpenSSL: Could not load certificates from default paths. Falling back to '%s'.
hr: OpenSSL: nije bilo moguće učitati certifikate iz zadanih staza. Vraćamo se na ‘%s’.

en: OpenSSL: No certificates could be loaded from directory '%s'
hr: OpenSSL: nijedan certifikat nije moguće učitati iz direktorija ‘%s’

en: OpenSSL: Could not open directory '%s'. No certificates were loaded.
hr: OpenSSL: nije bilo moguće otvoriti direktorij ‘%s’. Nijedan certifikat nije učitan.

en: Could not get user data to verify stapled OCSP.
hr: Nije bilo moguće dobiti korisničke podatke za provjeru stapled OCSP-a.

en: Got a stapled OCSP response, but could not parse it. Aborting.
hr: Primljen je primarni odgovor OCSP-a, ali se nije mogao obraditi. Prekid obrade

en: Could not get server's cert stack
hr: Nije uspjelo dobiti snop certifikata od servera

en: Could not verify stapled OCSP response. Aborting.
hr: Provjera osnovnog OCSP odgovora nije uspjela. Prekid obrade.

en: ERROR: print_openssl_time: BIO_read failed
hr: GREŠKA: print_openssl_time: BIO_read nije uspješan

en: Could not get current time!
hr: Nije moguće dobiti trenutno vrijeme!

en: Could not compute time difference for thisUpd. Aborting.
hr: Nije bilo moguće izračunati razliku za thisUPd. Prekidamo.

en: *** OCSP response thisUpd is too old. Aborting.
hr: *** Odgovor thisUpd OCSP-a je prestar. Prekidamo.

en: Could not compute time difference for nextUpd. Aborting.
hr: Nije bilo moguće izračunati vremensku razliku za nextUpd. Prekidamo

en: *** OCSP next update is in the past!
hr: *** naredno ažuriranje OCSP-a je u prošlosti!

en: Unsuccessful OCSP response
hr: Neuspjeli OCSP odgovor

en: Could not verify OCSP certificate chain
hr: Nije moguće verificirati lanac OCSP certifikata

en: Could not parse OCSP single response
hr: Nije uspjelo raščlaniti jedini OCSP odgovor

en: Could not obtain OCSP response status
hr: Nije bilo moguće dobiti status odgovora OCSP-a

en: Could not get 'thisUpd' from OCSP response. Cannot check time.
hr: Nije bilo moguće dobiti ‘thisUpd’ odgovor od OCSP-a. Nemoguće je provjeriti vrijeme.

en: Could not obtain OCSP_BASICRESPONSE
hr: Nije bilo moguće dobiti OCSP_BASICRESPONSE

en: OCSP nonce does not match
hr: Razlika u trenutnom OCSP-u

en: Could not compute certificate fingerprint for cert %u
hr: Nije bilo moguće izračunati fingerprint %u certifikata

en: Certificate check disabled. Peer's certificate will NOT be checked.
hr: Provjera certifikata je onemogućena. Certifikat sugovornika NEĆE biti provjeren.

en: OpenSSL: Could not obtain cert store
hr: OpenSSL: Nije bilo moguće dohvatiti skladište certifikata

en: Could not load CRL from '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo učitati CRL iz ‘%s’ (%d)

en: Could not load CA certificate from file '%s'
hr: Nije bilo moguće učitati CA certifikat iz datoteke ‘%s’

en: Could not initialize OpenSSL
hr: Nije bilo moguće inicirati OpenSSL

en: OpenSSL: Could not parse cached session data.
hr: OpenSSL: Nije bilo moguće raščlaniti zapamćene podatke sesije.

en: OpenSSL: Could not set session data.
hr: OpenSSL: nije uspjelo postaviti podatke sesije.

en: Host name check disabled. Server certificate's subject name will not be checked.
hr: Provjera imena hosta je onemogućena. Certifikat hosta NEĆE biti provjeren.

en: Could not set 'status_request' extension
hr: Nije bilo moguće postaviti proširenje ‘status_request’

en: SNI could not be sent
hr: SNI nije bilo moguće poslati

en: ALPN offering could not be sent
hr: ALPN ponuda nije mogla biti poslana

en: Could not get cached TLS session
hr: Nije uspjelo dohvatiti zapamćenu TLS sesiju

en: Could not complete TLS handshake: %s
hr: Nije bilo moguće kompletirati TLS rukovanje: %s

en: Public key pinning mismatch
hr: Nepodudarno prihvaćananje javnog ključa (Pubkey).

en: Aborting handshake. Could not verify OCSP chain.
hr: Prekidamo s rukovanjem. Nije moguće verificirati OCSP lanac.

en: TLS read error: %s
hr: TLS, greška u čitanju: %s

en: TLS write error: %s
hr: TLS, greška u pisanju: %s

en: Failed to read TLS session data
hr: Nije uspjelo pročitati podatke TLS sesije

en: Failed to write TLS session file '%s'
hr: Nije uspjelo zapisati datoteku ‘%s’ TLS sesije

en: Failed to allocate %zu bytes for XML parse buffer
hr: Nije uspjelo dodijeliti %zu bajta spremniku za XML analizu

en: Cannot create progress bar thread. Disabling progress bar.
hr: Nije moguće stvoriti traku progresa. Onemogućujemo progresnu traku.

en: Piling up error '%s' over error '%s'
hr: Pogreška gomilanja ‘%s’ na greški ‘%s’

en: GPGME Failure
hr: Neuspješni GPGME

en: %s: Invalid signature
hr: %s: nevaljani potpis

en: %s: Key %s expired
hr: %s: ključ %s više ne vrijedi (istekao je)

en: %s: Expired signature
hr: %s: potpis je istekao, više ne vrijedi

en: %s: Key %s missing
hr: %s: nema ključa %s

en: %s: Unhandled failure
hr: %s: neobrađena greška

en: Invalid signature, signature file must have a sig extension
hr: Nevaljani potpis -- potpisna datoteka mora imati sufiks ‘sig’ (.sig)

en: Failed to init gpgme context
hr: Nije uspjelo pokrenuti gpgme kontekst

en: Couldn't specify gnupg homedir
hr: Nije bilo moguće specificirati gnupg osobni (home) direktorij

en: Couldn't canonicalize %s. (Does the path exist?)
hr: Nije bilo moguće kanonizirati %s -- je li postoji?

en: Error during verification
hr: Pogreška pri verifikaciji

en: GPGME verify failed!
hr: Nije uspjelo verificirati GPGME!

en: Unsupported protocol type for content: %s
hr: Nepoznati tip protokola za sadržaj: %s

en: Couldn't correct signature file!
hr: Nije uspjelo popraviti potpisnu datoteku!

en: Failed to read file to verify sig: %s
hr: Nije uspjelo pročitati datoteku za provjeru potpisa: %s

en: URL '%s' not followed (disallowed by robots.txt)
hr: Nije moguće prijeći na URL adresu ‘%s’ (to je zabranjeno u robots.txt)

en: Failed to truncate %s
     from %llu to %llu bytes
hr: Nije uspjelo skratiti %s
     od %llu na %llu bajta

en: Checksum OK for '%s'
hr: Kontrolni zbroj je OK za ‘%s’

en: Failed to build checksum, assuming file to be OK
hr: Nije uspjelo izraditi kontrolni zbroj -- uzima se da je datoteka u redu

en: Bad checksum for '%s'
hr: Loši kontrolni zbroj za ‘%s’

en: Piece %d/%d not OK - requeuing
hr: Dio %d od %d nije dobar -- ponovno ide u red čekanja

en: Value out of range (0-65535): %s
hr: Vrijednost je izvan raspona (0-65535): %s

en: Invalid byte specifier: %s
hr: Nevaljani specifikator bajta: %s

en: Ignoring invalid header: %s
hr: Zanemarimo nevaljano zaglavlje: %s

en: No value in header (ignoring): %s
hr: Zaglavlje nema vrijednost (zanemareno je): %s

en: Invalid value '%s'
hr: Nevaljana vrijednost ‘%s’

en: Invalid boolean value '%s'
hr: Nevaljana bulova vrijednost ‘%s’

en: Invalid time specifier in '%s'
hr: Nevaljani specifikator vremena u ‘%s’

en: Unknown cert type '%s'
hr: Nepoznati tip certifikata ‘%s’

en: Unsupported regex type '%s'
hr: Nepoznati tip regularnog izraza ‘%s’

en: Empty progress type
hr: Nepoznati tip progresa

en: Progress type '%s' ignored. It is not implemented yet
hr: Ignoriramo prikaz napredovanja tipa ‘%s’. Još nije implementirani

en: Unknown progress type '%s'
hr: Nepoznati prikaz napredovanja ‘%s’

en: Missing restrict-file-name type
hr: Nedostaje restrict-file-name %s

en: Unknown restrict-file-name type '%s'
hr: Nepoznati tip restrict-file-name ‘%s’

en: Restrict file names to either 'unix' or 'windows'
hr: Ograničite nazive datoteka na ‘unix’ ili ‘windows’

en: Restrict file names to either 'uppercase' or 'lowercase'
hr: Ograničite nazive datoteka na ‘uppercase’ ili ‘lowercase’ (koristite samo mala ili samo velika slova)

en:     use [none]|[unix|windows],[lowercase|uppercase],[nocontrol][,ascii].
hr:     koristite [none]|[unix|windows],[lowerse|uppercase],[nocontrol][,ascii].

en: Unknown option '-n%c'
hr: Nepoznata opcija ‘-n%c’

en: Unknown address family '%s'
hr: Nepoznata familija adresa ‘%s’

en: Unknown stats format '%s'
hr: Nepoznati format statistike ‘%s’

en: Plugin '%s' failed to load: %s
hr: Plugin ‘%s’ nije uspjelo učitati: %s

en: Missing required type specifier
hr: Nema ga, a zahtijeva se specifikator tipa

en: Invalid type specifier: %s
hr: Nevaljani tip specifikacije: %s

en: no-verify-sig cannot take additional arguments
hr: no-verify-sig ne dopušta dodatne argumente

en: Invalid option specifier: %s
hr: Nevaljana opcija specificije: %s

en: Compression type '%s' not supported
hr: Kompresija tipa ‘%s’ nije podržana

en: Duplicate type '%s'
hr: Duplikat tipa ‘%s’

en: Lib for type %s not built
hr: Biblioteka za tip %s nije izgrađena

en: Disallowed Value for --no-download-attr: %s
hr: nelegalna vrijednost za --no-download-attr: %s

en: Invalid value for --download-attr: %s
hr: nelegalna vrijednost za --download-attr: %s

en: Unknown option '%s'
hr: Nepoznata opcija ‘%s’

en: Option 'no-%s' doesn't allow an argument
hr: Opcija ‘no-%s’ ne dopušta argument

en: Option '%s' doesn't allow an argument
hr: Opcija ‘%s’ ne dopušta argument

en: Missing argument for option '%s'
hr: Nema argumenta za opciju ‘%s’

en: Failed to parse: '%s'
hr: Nije uspjelo raščlaniti: ‘%s’

en: Config file recursion detected in %s
hr: Otkrivena je rekurzija u konfiguracijskoj datoteci %s

en: Failed to open %s (%d): %s
hr: Nije uspjelo otvoriti %s (%d): %s

en: Failed to parse last line in '%s'
hr: Nije uspjelo raščlaniti zadnji redak u ‘%s’

en: Missing argument(s) for option '-%c'
hr: Nema argumenta za opciju ‘-%c’

en: Unknown option '-%c'
hr: Nepoznata opcija ‘-%c’

en: Password for user "%s":
hr: Lozinka za korisnika „%s”:

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Cannot create pipe
hr: Nije moguće napraviti cijev

en: Error initializing spawn file actions for use-askpass: %d
hr: Dogodila se greška prilikom pokretanja akcije ažuriranja ‘spawn’ datoteke za ‘use-askpass’: %d

en: Error setting spawn file actions for use-askpass: %d
hr: Dogodila se greška prilikopm specificiranja postavki akciji ažuriranja ‘spawn’ datoteke za ‘use-askpass’: %d

en: Error spawning %s: %d
hr: Dogodila se greška pri ‘spawning’ %s: %d

en: Error reading response from command "%s %s": %s
hr: Greška pri čitanju odgovora naredbe „%s %s”: %s

en: Failed to open %s
hr: Nije uspjelo otvoriti %s

en: ~/.wget2rc is deprecated. Please move it to %s/wget2rc
hr: ~/.wget2rc je zastarjelo. Premjestite datoteku u %s/wget2rc

en: Failed to set http proxies %s
hr: Nije uspjelo uspostaviti proxy servere http %s

en: Failed to set https proxies %s
hr: Nije uspjelo uspostaviti proxy servere https %s

en: Failed to set proxy exceptions %s
hr: Nije uspjelo uspostaviti izuzetke za proxy %s

en: Failed to load %s (%d)
hr: Nije uspjelo učitati %s (%d)

en: Specifying both --start-pos and --continue is not recommended; --continue will be disabled
hr: Ne preporuča se istovremeno specificirati --start-pos i --continue; --continue će biti onemogućen

en: WARNING: timestamping does nothing in combination with -O
hr: UPOZORENJE: vremenski žig nema djelovanja u kombinaciji s -O

en: Can't timestamp and not clobber old files at the same time
hr: Nije moguće istovremeno vremenski označiti i ne uništiti stare datoteke

en: WARNING: timestamping does nothing in combination with spider
hr: UPOZORENJE: vremenski označati nema djelovanja u kombinaciji sa ‘spider’

en: WARNING: timestamping and chunk-size only work together without If-Modified-Since
hr: UPOZORENJE: vremensko označavanje i chunk-size rade zajedno samo bez If-Modified-Since

en: Failed to init networking (%d)
hr: Nije uspjelo pokrenuti mrežu (umrežavanje) (%d)

en: Failed to init DNS (%d)
hr: Nije uspjelo inicirati DNS (%d)

en: Failed to open '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo otvoriti ‘%s’ (%d)

en: %s: Option not in order '%s' after '%s' (using opt_compare())
hr: %s: netočna pozicija opcije ‘%s’ iza ‘%s’ (koristeći opt_compare())

en: %s: Option not in order '%s' after '%s' (using opt_compare_config())
hr: %s: netočna pozicija opcije ‘%s’ iza ‘%s’ (koristeći opt_compare_config())

en: %s: Failed to find option '%s' (using opt_compare())
hr: %s: nije uspjelo naći opciju ‘%s’ (koristeći opt_compare())

en: %s: Failed to find option '%s' (using opt_compare_config())
hr: %s: nije uspjelo naći opciju ‘%s’ (koristeći opt_compare_config())

en: %s: Failed to parse bool short option #%zu (=%d)
hr: %s: nije uspjelo raščlaniti kratku bulovu opciju #%zu (=%d)

en: %s: Failed to parse bool long option #%zu (%d)
hr: %s: nije uspjelo raščlaniti dugačku bulovu opciju #%zu (=%d)

en: %s: Failed to parse timeout short option #%zu (=%d)
hr: %s: nije uspjelo raščlaniti kratku tajmaut opciju #%zu (=%d)

en: %s: Failed to parse timeout long option #%zu (%d)
hr: %s: nije uspjelo raščlaniti dugačku tajmaut opciju #%zu (=%d)

en: %s: Extra headers found in option #%zu
hr: %s: nađena su suvišna zaglavlja u opciji #%zu

en: %s: Failed to parse header option #%zu
hr: %s: nije uspjelo raščlaniti opciju zaglavlja #%zu

en: %s: Accepted illegal header option #%zu
hr: %s: prihvaćena je nelegalna opcija zaglavlja #%zu

en: %s: Failed to parse string short option #%zu (=%s)
hr: %s: nije uspjelo raščlaniti kratku string opciju #%zu (=%s)

en: Plugin '%s' failed to load: %s
hr: Plugin ‘%s’ nije uspjelo učitati: %s

en: Options for %s:
hr: Opcije za %s:

en: Internal error: Unexpected relative path: '%s'
hr: Interna greška: neočekivana relativna staza: ‘%s’

en: Failed to make directory '%s' (errno=%d)
hr: Nije uspjelo napraviti direktorij ‘%s’ (errno=%d)

en: Failed to rename '%s' (errno=%d)
hr: Nije uspjelo preimenovati ‘%s’ (errno=%d)

en: HSTS in effect for [%s]:%hu
hr: Važeći HSTS za [%s]:%hu

en: HSTS in effect for %s:%hu
hr: Važeći HSTS za %s:%hu

en: Failed to parse URI '%s'
hr: Nije uspjelo raščlaniti URI adresu ‘%s’

en: URI scheme not supported: '%s'
hr: Ova shema URI adresa nije podržana: ‘%s’

en: Cannot resolve URI
hr: URI nije moguće razriješiti

en: Adding URL: %s
hr: Dodaje se URL adresa: %s

en: not requesting '%s'. (Plugin Verdict)
hr: ne zahtijeva se ‘%s’. (Odluka plugina)

en: URL '%s' not followed (unsupported scheme)
hr: Nije uspjelo prijeći na URL adresu ‘%s’ (nepodržana shema)

en: URL '%s' not followed (https-only requested)
hr: Nije moguće otići na URL adresu ‘%s’ (zatražen je samo https)

en: missing ip/host/domain
hr: manjka ip ili host ili domena

en: no host-spanning requested
hr: nije zatražena rekurzija hosta

en: domain explicitly excluded
hr: domena je eksplicitno isključena

en: URL '%s' not followed (%s)
hr: Otići na URL adresu ‘%s’ nije moguć (%s)

en: URL '%s' not followed (parent ascending not allowed)
hr: Prijelaz na URL adresu ‘%s’ nije dopušten (uspon na pretka nije dopušten)

en: URL '%s' not requested (file already exists)
hr: Nije zatražena URL adresa ‘%s’ (datoteka već postoji)

en: Failed to get '%s' from hosts
hr: Nije uspjelo dobiti ‘%s’ od hostova

en: convert %s %s %s
hr: konvertirati %s %s %s

en: %s not found (%d)
hr: %s nije pronađeno (%d)

en: Cannot resolve URI '%s'
hr: Nije moguće razriješiti URI adresu ‘%s’

en: Failed to rename %s to %s (%d)
hr: Nije uspjelo preimenovati %s u %s (%d)

en: Failed to write open %s (%d)
hr: Nije uspjelo zapisati otvoreni %s (%d)

en: Failed to start downloader, error %d
hr: Nije uspjelo pokrenuti preuzimatelj (error %d)

en: Failed to open input file %s
hr: Nije uspjelo otvoriti ulaznu datoteku %s

en: Nothing to do - goodbye
hr: Nema ništa za raditi -- doviđenja

en: Wget2 built without thread support. Disabling progress report
hr: Wget2 je izgrađen bez podrške za dretve. Progres ispis je onemogućen

en: Failed to start progress report thread, error %d
hr: Nije uspjelo pokrenuti dretvu napredovanja, error %d

en: Quota of %lld bytes reached - stopping.
hr: Dosegnuta je kvota od %lld bajtova -- zaustavlja se

en: Failed to wait for downloader #%d (%d %d)
hr: Nije uspjelo dočekati preuzimatelj #%d (%d %d)

en: Downloaded: %d files, %s bytes, %d redirects, %d errors
hr: Preuzeto je: %d datoteka, %s bajtova, %d preusmjerenja, %d grešaka

en: --convert-links and --convert-file-only cannot be used together, error
hr: --convert-links i --convert-file-only ne smiju se istovremeno koristiti, greška

en: Failed to wait for progress thread (%d %d)
hr: Nije uspjelo dočekati dretvu napredovanja (%d %d)

en: Failed to connect: %s
hr: Spajanje nije uspjelo: (%s)

en: The file is already fully retrieved; nothing to do.
hr: Datoteka je već u potpunosti preuzeta -- nema ništa za raditi

en: File '%s' not modified on server. Omitting download
hr: Datoteka '%s' nije promijenjena na serveru. Propuštamo preuzimanje.

en: Not scanning '%s' (known ETag)
hr: ‘%s’ se ne skanira (poznati ETag)

en: The sizes do not match (local %lld, remote %zu) -- retrieving
hr: Veličine se ne podudaraju (lokalna %lld, udaljena %zu) -- preuzimamo

en: File length %llu - remove job
hr: Dužina datoteke %llu -- posao se uklanja

en: No download mirrors found - remove job
hr: Nisu nađena zrcala za preuzimanje -- posao se uklanja

en: Couldn't determine base file to delete for failed verification
hr: Nije moguće odrediti osnovnu datoteku za brisanje zbog neuspjele verifikacije

en: Signature for file %s successfully verified
hr: Uspješno je verificirani potpis za datoteku %s

en: Should not have remaining extensions!
hr: Ne bi trebalo biti ostalih proširenja!

en: File name for signature checking not assigned to job!
hr: Posao nije dobio ime datoteke za provjeru potpisa!

en: Cannot check the signature on a signature!
hr: Nije uspjelo provjeriti potpis na potpisu!

en: Unhandled action %d
hr: Neobrađena akcija %d

en: URL '%.*s' not followed (conversion failed)
hr: URL adresa ‘%.*s’ nije slijeđena (neuspješna konverzija)

en: Cannot resolve relative URI %.*s
hr: Nije moguće razriješiti relativnu URI adresu %.*s

en: set by user
hr: postavljeno korisnikom

en: set by BOM
hr: postavljeno s BOM

en: set by server response
hr: postavljeno s odgovorom servera

en: Convert non-ASCII encoding '%s' (%s) to UTF-8
hr: Konvertira kodiranje koje nije ASCII ‘%s’ (%s) u UTF-8

en: Link conversion disabled for '%s'
hr: Konverzija poveznice onemogućena je za ‘%s’

en: Filename conversion disabled for '%s'
hr: Konverzija datoteke onemogućena je za ‘%s’

en: Failed to convert non-ASCII encoding '%s' (%s) to UTF-8, skip parsing
hr: Nije uspjelo konvertirati non-ASCII ‘%s’ (%s) u UTF-8, propušta se raščlamba

en: set by document
hr: postavljeno s dokumentom

en: default, encoding not specified
hr: zadano, kodiranje nije specificirano

en: URI content encoding = '%s' (%s)
hr: Kod sadržaja na URI adresi = ‘%s’ (%s)

en: BASE '%.*s' not usable (missing absolute base URI)
hr: BASE ‘%.*s’ nije upotrebiv (nema 'absolute base URI')

en: Cannot resolve BASE URI %.*s
hr: Nije moguće razriješiti BASE URI adresu %.*s

en: URL '%.*s' not followed (action/formaction attribute)
hr: URL adresa ‘%.*s’ nije slijeđena (atribut action/formaction)

en: URL '%.*s' not followed (page requisites + level)
hr: URL adresa ‘%.*s’ nije slijeđena (zahtjevi za stranice + razina)

en: URL '%.*s' not followed (missing base URI)
hr: URL adresa ‘%.*s’ nije slijeđena (nema osnovne URI adrese)

en: found %d url(s) (base=%s)
hr: pronađen je %d url(s) (base=%s)

en: URL '%.*s' not followed (not matching sitemap location)
hr: URL adresa ‘%.*s’ nije slijeđena (nema odgovarajuće adrese web mjesta)

en: URL '%.*s' not followed (already known)
hr: URL adresa ‘%.*s’ nije slijeđena (već je poznata)

en: found %d sitemap url(s) (base=%s)
hr: pronađeno je %d adresa na mapi web mjesta (base=%s)

en: Can't scan '%s' because no libz support enabled at compile time
hr: Nije moguće skanirati ‘%s’ -- libz podrška nije bila omogućena pri izgradnji

en: Invalid file length %llu
hr: Nevaljana dužina datoteke %llu

en: No download mirrors found
hr: Nisu nađena zrcala za preuzimanje

en: URI content encoding = '%s'
hr: Kodiranje sadržaja URI adrese = ‘%s’

en: Failed to set file date (%d)
hr: Nije uspjelo postaviti datum datoteke (%d)

en: Failed to write to STDOUT (%td, errno=%d)
hr: Nije uspio ispis na STDOUT (%td, errno=%d)

en: Failed to rename %s to %s (errno=%d)
hr: Nije uspjelo preimenovati %s u %s (errno=%d)

en: Failed to load partial content from '%s' (errno=%d)
hr: Nije uspjelo djelomično učitati sadržaj iz ‘%s’ (errno=%d)

en: Failed to unlink '%s' (errno=%d)
hr: Nije uspjelo razvezati ‘%s’ (errno=%d)

en: Saving ']8;;file://%s%s\%s]8;;\'
hr: Spremamo ‘]8;;file://%s%s\%s]8;;\’

en: Saving '%s'
hr: Sprema se ‘%s’

en: Failed to write file %s (%zd, errno=%d)
hr: Nije uspjelo zapisati datoteku %s (%zd, errno=%d)

en: File '%s' already there; not retrieving.
hr: Datoteka ‘%s’ je već tu -- ne preuzima se

en: Directory / file name clash - not saving '%s'
hr: Konflikt direktorija i naziva datoteke -- ‘%s’ neće se spremiti

en: Failed to open '%s' (%d)
hr: Nije uspjelo otvoriti ‘%s’ (%d)

en: Failed to save extended attribute %s
hr: Nije uspjelo spremiti proširene atribute %s

en: # got header %zu bytes:
    %s
hr: # primljeno %zu bajtova zaglavlja:
    %s

en: Failed to open .netrc file '%s' (%d): %s
hr: Nije uspjelo otvoriti .netrc datoteku ‘%s’ (%d): %s

en: Failed to fsync errno=%d
hr: Nije uspjelo fsync (errno=%d)

en: Continuing in background, pid %lu.
hr: Nastavljamo u pozadini, pid %lu.

en: Output will be written to %s.
hr: Izlaz će biti ispisan na %s.

en: fake_fork_child() failed
hr: Neuspješna fake_fork_child()

en: fake_fork() failed
hr: Neuspješna fake_fork()

en: Failed to fork (%d)
hr: Nije uspjelo stvoriti novi proces (%d)

en: Continuing in background, pid %d.
hr: Nastavljamo u pozadini, pid %d.

en: Failed to redirect stdin to /dev/null.
hr: Nije uspjelo preusmjeriti stdin na /dev/null.

en: Failed to redirect stdout to /dev/null.
hr: Nije uspjelo preusmjeriti stdout na /dev/null.

en: Failed to redirect stderr to /dev/null.
hr: Nije uspjelo preusmjeriti stderr to /dev/null.
