gnome-core 1.4.0 - en to lt translation catalogue (851 entries)

en: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNOME Help Pages</H3>
    <p>
    <UL>
lt: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNOME Pagalbos puslapiai</H3>
    <p>
    <UL>

en: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNU Info Pages</H3>
    <p>
    <UL>
lt: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNU Info puslapiai</H3>
    <p>
    <UL>

en:  (empty)
lt:  (tuščia)

en:  Desktop
lt:  Darbalaukis

en:  Folder
lt:  Katalogas

en: %A %B %d
lt: %A, %B %d

en: %A, %B %d %Y
lt: %A, %Y %B %d

en: %d messages
lt: %d laiškų

en: %d/%d messages
lt: %d/%d laiškų

en: %s the Fish
lt: Žuvis %s

en: %s the GNOME Fish Says:
lt: GNOME Žuvis %s sako:

en: (with minor help from George)
lt: (su maža Jurgio pagalba)

en: -adobe-helvetica-bold-r-normal-*-*-240-*-*-p-*-*-*
lt: -*-helvetica-bold-r-normal-*-*-240-*-*-p-*-iso8859-13

en: -adobe-helvetica-medium-r-normal-*-8-*-*-*-p-*-*-*
lt: -*-helvetica-medium-r-normal-*-8-*-*-*-p-*-iso8859-13

en: ... and many more
lt: ... ir daugybė kitų

en: 12 hour
lt: 12 valandų

en: 24 hour
lt: 24 valandų

en: <BODY BGCOLOR="#FFFFFF"><h1>Table of Contents</h1>
lt: <body bgcolor="#FFFFFF"><h1>Turinys</h1>

en: <BODY>Could not load default TOC page</BODY>
lt: <BODY>Negaliu įkelti standartinio Turinio puslapio</BODY>

en: <BODY>Unknown TOC argument</BODY>
lt: <BODY>Nežinomas Turinio <i>(TOC)</i> argumentas</BODY>

en: <HTML>
    <BODY BGCOLOR="#ffffff">
    <H2>Results of the substring search for the string
lt: <HTML>
    <BODY BGCOLOR="#ffffff">
    <H2>Rezultatai, paieškojus puslapyje eilutės

en: <body bgcolor="#FFFFFF"><h1>Table of Contents</h1>
lt: <body bgcolor="#FFFFFF"><h1>Turinys</h1>

en: <body><h2>Error: file not found</h2></body>
lt: <body><h2>Klaida: nerasta byla</h2></body>

en: <br><B>No matches found</B>
lt: <br><B>Ieškoma eilutė nerasta</B>

en: <h2>GNOME Help</h2>
lt: <h2>GNOME Pagalba</h2>

en: <h2>Info Pages</h2>
lt: <h2>Info puslapiai</h2>

en: <h2>Man Pages</h2>
lt: <h2>Man puslapiai</h2>

en: <p>
    <br>
    <H3>Manual Pages</H3>
    <p>
    <UL>
lt: <p>
    <br>
    <H3>Man puslapiai</H3>
    <p>
    <UL>

en: A normal member of the session.
lt: Normali sesijos narė.

en: A session shutdown is in progress.
lt: Sesija šiuo metu išjungiama.

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
lt: AaĄąBbCcČčDdEeEeĘęĖėFfGgHhIiĮįYYJjKkLlMmNnOoPpRrSsŠšTtUuŲųŪūVvZzŽž

en: About GNOME
lt: Apie GNOME

en: About GNOME...
lt: Apie GNOME...

en: About the panel...
lt: Apie skydelį...

en: About...
lt: Apie...

en: Above
lt: Virš

en: Above other windows
lt: Virš kitų langų

en: Action
lt: Veiksmas

en: Add a new session
lt: Pridėti naują sesiją

en: Add appointement...
lt: Pridėti susitikimą...

en: Add bookmark
lt: Įdėti skirtuką

en: Add new item to this menu
lt: Įdėti naują punktą į šį meniu

en: Add this applet as a launcher to panel
lt: Įdėti šį įtaisą į skydelį, lyg leistuką

en: Add this as drawer to panel
lt: Įdėti jį į skydelį kaip stalčių

en: Add this as menu to panel
lt: Įdėti jį į skydelį kaip meniu

en: Add this launcher to panel
lt: Įdėti šį leistuką į skydelį

en: Add this to Favorites menu
lt: Įdėti jį į Mėgstamiausių meniu

en: Add to panel
lt: Įdėti į skydelį

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Adding tearoff when tearoffs are disabled
lt: Pridedamas nuplėšimas, nors nuplėšimai uždrausti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Advanced
lt: Papildymai

en: Aligned panel
lt: Kampinis skydelis

en: All properties...
lt: Visos savybės...

en: Alternate editor types are not supported by gnome-edit yet.
    Please choose a standard executable editor in the gnome-edit capplet
    in the gnome control center.
lt: Besikeičiantys editorių tipai gnome-edit dar nepalaikomi.
    Pasirinkite standartinį editorių gnome-edit capplet'e,
    kuris yra GNOME kontrolės centre

en: Always started on every login.
lt: Paleidžiama kaskart prisijungus.

en: Amusements
lt: Pramogos

en: An applet is not responding to a save request.
    Remove the applet or continue waiting?
lt: Įtaisas neatsakinėja į prašymą išsisaugoti.
    Pašalinti įtaisą ar laukti toliau?

en: Animation
lt: Animacija

en: Animation speed
lt: Animacijų greitis

en: App
lt: Programa

en: Applet
lt: Įtaisas

en: Applet appearance
lt: Įtaiso išvaizda

en: Applets
lt: Įtaisai

en: Applets (system menus)
lt: Įtaisai (sistemos meniu)

en: Applets:
lt: Įtaisai:

en: Are you sure you want to delete this submenu and all its contents?
lt: Ar tu esi tikras, kad nori ištrinti šią skiltį ir visą jos turinį?

en: Arrange Icons
lt: Sutvarkyti ikonas

en: Audio Settings
lt: Garso nuostatos

en: Audio mixer
lt: Garso mikšeris

en: Auto hide
lt: Slepiasi savaime

en: Automatically re-check menus
    for newly installed software
lt: Automatiškai patikrinti meniu
    ar įdiegtos naujos programos

en: Automatically save changes to session
lt: Automatiškai išsaugoti sesijos pakeitimus

en: Avoid on maximize
lt: Vengti išdidinant

en: Avoid this panel when maximizing windows
lt: Vengti šio skydelio išdidinant langus

en: BGNOSCROLL
lt: NESLANK

en: BGSCROLL
lt: SLANK

en: BMarks
lt: Skirtukai

en: Back
lt: Atgal

en: Background
lt: Fonas

en: Background Settings
lt: Fono nuostatos

en: Background Type:
lt: Fono tipas:

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Background color:
lt: Fono spalva

en: Background pixmap
lt: Paveikslėlis fonui

en: Background pixmap does not scroll
lt: Fono paveikslėlis neslankiojantis

en: Background pixmap scrolls
lt: Fono paveikslėlis slankiojantis

en: Background should be shaded
lt: Fonas turi būti užtamsintas

en: Background type
lt: Fono tipas

en: Before each update:
lt: Prieš kiekvieną tikrinimą:

en: Behaviour
lt: Elgesys

en: Below
lt: Žemiau

en: Below other windows
lt: Žemiau kitų langų

en: Black on light yellow
lt: Juoda ant gelsvo

en: Black on white
lt: Juoda ant balto

en: Blank Screen Now
lt: Ištuštinti ekraną dabar

en: Blinking cursor
lt: Mirksintis žymeklis

en: Bookmark
lt: Skirtukas

en: Bookmark file
lt: Skirtukų byla

en: Border width (tile only)
lt: Rėmelio storis (tik čerpės)

en: Browse
lt: Naršyti

en: Browse Currently Running Programs...
lt: Peržiūrėti dabar bėgančias programas...

en: Browse the startup hints
lt: Naršyti pradžios patarimus

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Bug Tracking System (www)
lt: Klaidų gaudymo sistema (www)

en: Button type:
lt: Mygtuko tipas:

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: By Name
lt: Pagal vardą

en: By Size
lt: Pagal dydį

en: By Time Last Accessed
lt: Pagal paskutinio priėjimo laiką

en: By Time Last Changed
lt: Pagal paskutinio pakeitimo laiką

en: By Time Last Modified
lt: Pagal paskutinio pataisymo laiką

en: By Type
lt: Pagal tipą

en: COLOR
lt: SPALVA

en: COMMAND
lt: KOMANDA

en: CORBA Exception
lt: CORBA Išimtis

en: C_olor selector...
lt: _Spalvų parinkiklis...

en: Cache file
lt: Kešo byla

en: Cache size
lt: Kešo dydis

en: Can't create applet!
lt: Negaliu sukurti įtaiso!

en: Can't create menu, using main menu!
lt: Negaliu sukurti meniu,
    naudojam pagrindinį meniu!

en: Can't create the user menu directory
lt: Negaliu sukurti vartotojo meniu katalogo

en: Can't execute 'About GNOME'
lt: Negaliu įvykdyti „Apie GNOME“

en: Can't execute printer command
lt: Negaliu įvykdyti komandos spausdintuvui

en: Can't find an empty spot
lt: Nėra laisvos vietos

en: Can't get goad_id for applet, ignoring it
lt: Negaliu gauti goad_d iš įtaiso;
    nekreipiu į jį dėmesio

en: Can't get goad_id from desktop entry!
lt: Negaliu gauti goad_id iš darbalaukio įrašo!

en: Can't load entry
lt: Negaliu įkelti įrašo

en: Can't open directory, using main menu!
lt: Negaliu atidaryti katalogo,
    naudojam pagrindinį meniu!

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Login
lt: Atšaukti prisijungimą

en: Cannot activate a panel object
lt: Negaliu sužadinti objekto skydelyje

en: Cannot create an item with an empty command
lt: Negaliu sukurti punkto su tuščia komanda

en: Cannot create object
lt: Negaliu sukurti objekto

en: Cannot execute panel global properties
lt: Negaliu pakeisti bendrų skydelių savybių

en: Cannot execute the gmc-client program,
    perhaps gmc is not installed
lt: Negaliu paleisti programos gmc-client,
    tikriausiai gmc nėra įdiegtas

en: Cannot execute the gnome calendar,
    perhaps it's not installed.
    It is in the gnome-pim package.
lt: Negaliu paleisti Gnome kalendoriausi,
    tikriausiai jis nėra įdiegtas.
    Kalendorius yra gnome-pim pakete.

en: Cannot execute xscreensaver
lt: Negaliu paleisti xscreensaver

en: Cannot find pixmap file %s
lt: Negaliu rasti paveikslėlio bylos %s

en: Cannot start CORBA
lt: Negaliu paleisti CORBA

en: Check for mail
lt: Tikrinti paštą

en: Check for mail every
lt: Tikrinti paštą kas

en: Choose Current Session
lt: Pasirinkt esamą sesiją

en: Click on the GNOME foot icon to open the
    Main Menu.  This menu contains all
    GNOME applications, tools, and commands.
lt: Paspausk ant GNOME pėdos ikonos, kad
    atidarytum pagrindinį meniu. Tame meniu yra
    visos GNOME programos, įrankiai ir komandos.

en: Clicked tile
lt: Įspausta čerpė

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Clock Applet
lt: Laikrodžio įtaisas

en: Clock applets
lt: Priedai su laikrodžiais

en: Clock properties
lt: Laikrodžio savybės

en: Clocks
lt: Laikrodžiai

en: Close All
lt: Uždaryti visus

en: Close drawer if a launcher inside it is pressed
lt: Uždaryti stalčių kai paspaudžiamas leistukas jo viduje

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Collapse
lt: Ištraukti

en: Color
lt: Spalvotas

en: Color Xterm
lt: Spalvotas Xterm

en: Color palette:
lt: Spalvų paletė:

en: Color scheme:
lt: Spalvų schema:

en: Color selector
lt: Spalvų parinkiklis

en: Color to use:
lt: Naudoti spalvą:

en: Colors
lt: Spalvos

en: Columns of Desktops
lt: Darbalaukių stulpeliai

en: Command
lt: Komanda

en: Command (optional)
lt: Komanda (nebūtina)

en: Command to execute when fish is clicked:
lt: Komanda, paleidžiama spragtelėjus ant žuvies:

en: Command to run before we check for mail:
lt: KOmanda, paleidžiama prieš tikrinant paštą:

en: Confirm before killing windows
lt: Prašyti sutikimo prieš nužudant langus

en: Confirm the removal of panels with a dialog
lt: Patvirtinti skydelių pašalinimą dialogu

en: Constant speed animations
lt: Pastovaus greičio animacijos

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continue waiting
lt: Laukti toliau

en: Could not connect to gnome-session
lt: Negaliu prisijungti prie gnome-session

en: Could not connect to the session manager
lt: Negaliu prisijungti prie sesijos tvarkyklės

en: Could not get directory name from path: %s
lt: Negalėjau gauti katalogo vardo iš kelio: %s

en: Could not get file from path: %s
lt: Negaliu gauti bylos iš kelio: %s

en: Could not get file name from path: %s
lt: Negaliu gauti bylos vardo iš kelio: %s

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent GNOME from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts.
lt: Negalėjau ieškoti %s adreso Internete.
    Tai neleis GNOME veikti teisingai.
    Problemą įmanoma pataisyti, prirašius
    %s į bylą /etc/hosts.

en: Could not open .order file: %s
lt: Negaliu atidaryti .order bylos: %s

en: Could not open .order file: %s
    %s
lt: Negalėjau atidaryti .order bylos: %s
    %s

en: Could not open file '%s' for writing
lt: Negaliu atidaryti „%s“ bylos rašymui

en: Could not remove old order file %s: %s
lt: Negalėjau ištrinti senos order bylos: %s: %s

en: Could not remove the menu item %s: %s
lt: Negaliu pašalinti meniu punkto %s: %s

en: Could not rename tmp file: %s to %s
    %s
lt: Negalėjau pervadinti tmp bylos: %s į %s
    %s

en: Couldn't add applet
lt: Negaliu įdėti įtaiso

en: Count
lt: Skaičius

en: Create a new item
lt: Sukurti naują punktą

en: Create a new menu item
lt: Sukurti naują meniu punktą

en: Create a new submenu
lt: Sukurti naują meniu skiltį

en: Create launcher applet
lt: Sukurti stalčiaus įtaisą

en: Create menu item
lt: Sukurti meniu punktą

en: Create panel
lt: Sukurti skydelį

en: Create swallow applet
lt: Sukurti praryjantį įtaisą

en: Creates a new terminal window
lt: Sukuria naują terminalo langą

en: Current session managed programs
lt: Esamos sesijos valdomos programos

en: Custom
lt: Pasirinkta

en: Custom colors
lt: Pasirinktos spalvos

en: Debian menus
lt: Debian meniu

en: Debug level
lt: Derinimo lygis

en: Default
lt: Įprasta

en: Default (from global preferences)
lt: Įprastas (iš bendrųjų nuostatų)

en: Default movement mode
lt: Įprastas perkėlimo būdas

en: Default task size:
lt: Įprastas užduoties dydis:

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete empty submenu?
lt: Ištrinti tuščią skiltį?

en: Delete selected menu item
lt: Ištrinti pasirinktą meniu punktą

en: Delete this menu item?
lt: Ištrinti šį meniu punktą?

en: Depth (displacement when pressed)
lt: Gylis (perkėlimas kai spaudžiama)

en: Desk Guide
lt: Darbalaukių gidas

en: Desk Guide Alert
lt: Darbalaukio Gido įspėjimas

en: Desk Guide Settings
lt: Darbalaukio Gido nuostatos

en: Desk Guide Task View
lt: Darbalaukio Gido užduočių vaizdas

en: Desk-Guide tooltip delay [ms]
lt: Darbalaukio Gido uždelsimas [ms]

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Desktop Height [pixels]
lt: Darbalaukio vaizdo aukštis [taškais]

en: Desktop Settings
lt: Darbo aplinkos nuostatos

en: Desktop Width [pixels]
lt: Darbalaukio vaizdo plotis [taškais]

en: Desktop entry properties
lt: Darbalaukio įrašo savybės

en: Desktop menu:
lt: Darbalaukio meniu:

en: Desktop name tooltip delay [ms]
lt: Darbalaukių vardų rodymo uždelsimas [ms]

en: Desktop:
lt: Darbalaukis:

en: Development
lt: Programavimas

en: Development (www)
lt: Programų kūrimas (www)

en: Disabled
lt: Uždraustas

en: Discarded on logout and can die.
lt: Atmetama atsijungiant ir gali mirti.

en: Display
lt: Išvaizda

en: Display fortunes instead of hints
lt: Rodyti fortune vietoj patarimų

en: Display message of the day instead of hints
lt: Rodyti Message of the Day vietoj patarimų

en: Display normal hints
lt: Rodyti paprastus patarimus

en: Display this dialog next time
lt: Rodyti šiuos patarimus ir kitą kartą

en: Distribution menu (if found):
lt: Distribujicos meniu (jei rasta):

en: Distribution:
lt: Distribucija:

en: Divide height by number of rows
lt: Dalinti aukštį iš eilučių skaičiaus

en: Divide height by number of vertical areas
lt: Dalinti aukštį iš stačių erdvių skaičiaus

en: Divide width by number of columns
lt: Dalinti plotį iš stulpelių skaičiaus

en: Divide width by number of horizontal areas
lt: Dalinti plotį iš gulsčių erdvių skaičiaus

en: Do not shade background
lt: Netamsinti fono

en: Do not start up shells as login shells
lt: Nepaleisti shell'o kaip login shell'o

en: Do not update lastlog entry
lt: Neatnaujinti lastlog įrašo

en: Do not update utmp entry
lt: Neatnaujinti utmp įrašo

en: Do not update wtmp entry
lt: Neatnaujinti wtmp įrašo

en: Don't avoid on maximize
lt: Nevengti išdidinant

en: Don't know how to activate `%s'
lt: Nežinau kaip sužadinti „%s“

en: Don't scale image to fit
lt: Nekeisti mastelio, kad tilptų

en: Drawer
lt: Stalčius

en: Drawer handle
lt: Stalčiaus rankena

en: Drawer icon
lt: Stalčiaus ikona

en: Drawer sliding
lt: Stalčiaus slydimas

en: Edge panel
lt: Kraštinis skydelis

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit menus...
lt: Keisti meniu...

en: Edit session name
lt: Pervadinti sesiją

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Enable Auto-hide
lt: Leisti slėptis pačiam

en: Enable animations
lt: Leisti animacijas

en: Enable bold text
lt: Leisti pastorintą tekstą

en: Enable hidebutton
lt: Rodyti paslėpimo mygtuką

en: Enable hidebutton arrow
lt: Rodyti paslėpimo rodyklę

en: Enable login hints
lt: Leisti patarimus pradžioje

en: Enable panel keybindings
lt: Susieti klavišus su skydeliu

en: Enable task grouping
lt: Leisti grupuoti užduotis

en: End world hunger
lt: Baigti pasaulio alkį

en: Enlightenment Window Manager
lt: Enlightenment langų tvarkyklė

en: Ephemeris for X (Astronomy)
lt: Ephemeris X'ams (Astronomija)

en: Error during execution of chosen editor.
    
    The editor you have chosen is probably either not available,
    or is not on your current path.
lt: Klaida paleidžiant pasirinktą editorių.
    
    Editoriaus, kurį pasirinkai, tikriausiai neturi,
    arba jo nėra tavo esamajame kelyje.

en: Error loading document:
    
    %s
    
    You probably don't
    have this documentation
    installed on your system.
lt: Klaida įkeliant dokumentą:
    
    %s
    
    Tikriausiai ši dokumentacija
    neįdiegta į sistemą.

en: Execute
lt: Įvykdyti

en: Execute this program instead of a shell
lt: Paleisti šią programą vietoje shell'o

en: Execute this program the same way as xterm does
lt: Paleisti šią programą taip, kaip tai daro xterm'as

en: Expand
lt: Sutraukti

en: Explicit hide
lt: Slepiasi paprašytas

en: FONT
lt: ŠRIFTAS

en: Failed to create directory
lt: Negaliu sukurti katalogo

en: Failed to execute command:
    %s
lt: Nepavyko įvykdyti komandos:
    %s

en: Failed to execute command:
    %s
    %s
lt: Nepavyko įvykdyti komandos:
    %s
    %s

en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

en: Favorites (user menus)
lt: Mėgstamiausi (vartotojo meniu)

en: Favorites menu
lt: Mėgstamiausių meniu

en: Favorites:
lt: Mėgstamiausi:

en: File
lt: Byla

en: File Formats
lt: Bylų formatai

en: Fish
lt: Žuvis

en: Floating panel
lt: Plaukiojantis skydelis

en: Follow panel size
lt: Sekti skydelio dydžiu

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Fore/Background Color:
lt: Raidžių/Fono spalva:

en: Foreground color
lt: Priekinio plano spalva

en: Foreground color:
lt: Raidžių spalva:

en: Format
lt: Formatas

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Frames In Animation:
lt: Kadrų skaičius:

en: Frederic Devernay
lt: Frédéric Devernay

en: Free movement (doesn't disturb other applets) (or use Alt)
lt: Laisvas perkėlimas (netrukdo kitiems įtaisams) (arba su Alt)

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: GNOME Desktop Guide (Pager)
lt: GNOME Darbalaukio Gidas

en: GNOME Developers' Site
lt: GNOME Kūrėjų svetainė

en: GNOME Fish Properties
lt: GNOME Žuvies savybės

en: GNOME Help
lt: GNOME Pagalba

en: GNOME Help Browser allows easy access to various forms of documentation on your system
lt: GNOME Pagalbos naršyklė leidžia lengvai pasiekti įvairias sistemoje esančias dokumentacijos formas

en: GNOME Help Path
lt: GNOME Pagalbos kelias

en: GNOME Hints
lt: GNOME Patarimai

en: GNOME Login
lt: GNOME prisijungimas

en: GNOME Main Site
lt: GNOME Pagrindinė svetainė

en: GNOME News Site
lt: GNOME Naujienų svetainė

en: GNOME Tasklist
lt: GNOME užduočių juosta

en: GNOME Terminal
lt: GNOME Terminalas

en: GNOME front-end to aspell
lt: GNOME sąsaja aspell rašybos tikrintuvui

en: GNOME menu editor
lt: GNOME meniu editorius

en: GNOME terminal
lt: GNOME terminalas

en: GNOME terminal:     Miguel de Icaza (miguel@kernel.org)
lt: GNOME terminalas:     Miguel de Icaza (miguel@kernel.org)

en: GNOME was brought to you by
lt: GNOME jums sukūrė jie:

en: GNU Image Manipulation Program
lt: GNU atvaizdų apdorojimo programa

en: Games
lt: Žaidimai

en: General
lt: Svarbiausia

en: Geometry
lt: Geometrija

en: Gergo Erdi
lt: Gergo Érdi

en: Global
lt: Visuotiniai

en: Global Preferences...
lt: Bendrosios nuostatos...

en: Global main menu
lt: Bendras pagrindinis meniu

en: Global menu
lt: Bendrasis meniu

en: Global panel properties
lt: Bendros skydelių savybės

en: Gnome Help Bookmarks
lt: GNOME Pagalbos skirtukai

en: Gnome Help Browser
lt: GNOME Pagalbos naršyklė

en: Gnome Help Configure
lt: GNOME Pagalbos nuostatos

en: Gnome Help History
lt: GNOME Pagalbos Žurnalas

en: Gnome hint
lt: Gnome patarimai

en: Go to the next location in the history list
lt: Eiti į tolimesnę vietą žurnalo sąraše

en: Go to the previous location in the history list
lt: Grįžti į ankstesnę vietą žurnalo sąraše

en: Grab key...
lt: Griebti klavišą...

en: Green on black
lt: Žalia ant juodo

en: Gtk+ port of Vim
lt: Vim'o GTK+ versija

en: HEIGHT
lt: AUKŠTIS

en: Height
lt: Aukštis

en: Height of window
lt: Lango aukštis

en: Help
lt: Pagalba

en: Help on %s
lt: Pagalba apie %s

en: Help on Help
lt: Padėk su Pagalba

en: Help system
lt: Pagalbos sistema

en: Hidden
lt: Paslėpta

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Hide buttons
lt: Slėpimo mygtukai

en: Hiding
lt: Slėpimas

en: Hiding policy
lt: Slėpimasis

en: History
lt: Žurnalas

en: History and cache
lt: Žurnalas ir kešas

en: History file
lt: Žurnalo byla

en: History size
lt: Žurnalo dydis

en: Horizontal
lt: Gulsčias

en: Horizontal Layout
lt: Gulsčias išdėstymas

en: Huge (80 pixels)
lt: Didžiulis (80 taškų)

en: I've detected a panel already running.
    Start another panel as well?
    (The new panel will not be restarted.)
lt: Rastas jau bėgantis skydelis.
    Paleisti dar vieną skydelį?
    (Naujasis nebus paleistas iš naujo.)

en: ICON
lt: IKONA

en: Icon
lt: Ikona

en: Iconify
lt: Sumažinti

en: Iconify All
lt: Sumažinti visus

en: If you are using Linux 2.2.x with glibc 2.1.x, this
    is probably due to incorrectly setup Unix98 ptys.
    
    Please read linux/Documentation/Changes for how to
    set them up correctly.
lt: Jei naudoji Linux 2.2.x su glib 2.1.x, tai tikriausiai
    įvyko dėl to, kad blogai sutvarkyti Unix98 pty.
    
    Perskaityk linux/Documentation/Changes, kaip juos
    sutvarkyti teisingai.

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Imlib Configuration Options
lt: Imlib nustatymai

en: In a submenu
lt: Meniu skiltyje

en: In the menu
lt: Pačiame meniu

en: Inactive
lt: Neaktyvi

en: Index
lt: Turinys

en: Info Pages
lt: Info puslapiai

en: Info Path
lt: Info kelias

en: Initialize session settings
lt: Inicializuoti sesijos nuostatas

en: Integrated help system (Info, man, HTML)
lt: Integruota pagalbos sistema (Info, man, HTML)

en: KDE menu (if found):
lt: KDE meniu (jei rasta):

en: KDE menus
lt: KDE meniu

en: Keep menus in memory
lt: Laikyti meniu atmintyje

en: Keep panels above other windows
lt: Laikyti skydelius virš kitų langų

en: Keep panels below other windows
lt: Laikyti skydelius žemiau kitų langų

en: Keep panels on the same level as other windows
lt: Laikyti skydelius tame pačiame lygyje kaip kiti langai

en: Key Bindings
lt: Klavišų susiejimai

en: Keyboard Bell
lt: Klaviatūros varpelis

en: Keyboard Settings
lt: Klaviatūros nuostatos

en: Kill All
lt: Nužudyti visus

en: Kill Daemon
lt: Nužudyti demoną

en: Kill app
lt: Nužudyti programą

en: Kill session
lt: Nužudyti sesiją

en: Large (64 pixels)
lt: Didelis (64 taškai)

en: Last
lt: Paskutinįkart

en: Launcher
lt: Leistukas

en: Launcher from menu
lt: Leistukas iš meniu

en: Launcher icon
lt: Leistuko ikona

en: Launcher properties
lt: Stalčiaus savybės

en: Launcher...
lt: Leistukas...

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Left
lt: Kairėje

en: Level
lt: Lygis

en: Library Functions
lt: Bibliotekų funkcijos

en: Linux console
lt: Linux konsolė

en: Local maildir
lt: Vietiniame maildir'e

en: Local mailspool
lt: Vietiniam mailspool'e

en: Location:
lt: Vieta:

en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Lock Screen Now
lt: Užrakinti ekraną dabar

en: Lock button
lt: Užrakinimo mygtukas

en: Lock screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Log out button
lt: Atsijungimo mygtukas

en: Log out of GNOME
lt: Atsijungti nuo GNOME

en: Login
lt: Vartotojas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Looking up internet address for %s
lt: Ieškau %s adreso Internete

en: Mail check
lt: Pašto tikrintuvas

en: Mail check Applet
lt: Pašto tikrintuvas

en: Mail check properties
lt: Pašto tikrintuvo savybės

en: Mail server:
lt: Pašto serveris:

en: Mail spool file:
lt: Mail spool byla:

en: Mailbox
lt: Pašto dėžutė

en: Mailbox resides on:
lt: Pašto dėžutė yra:

en: Mailcheck
lt: Pašto tikrintuvas

en: Mailing Lists (www)
lt: Konferencijos (www)

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Make buttons flush with panel edge
lt: Sulyginti mygtukus su skydelio kraštu

en: Man Pages
lt: Man puslapiai

en: Man Path
lt: Man kelias

en: Many many others ...
lt: Daug daug kitų...

en: Martin Norbaeck
lt: Martin Norbäck

en: Maximize mode
lt: Išdidinimo būdas

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu editor
lt: Meniu editorius

en: Menu icon
lt: Meniu ikona

en: Menu panel
lt: Meniu skydelis

en: Menu path
lt: Meniu kelias

en: Menu properties
lt: Meniu savybės

en: Menu type
lt: Meniu tipas

en: Menus
lt: Meniu

en: Message of The Day
lt: Message of the Day

en: Message of the day file to use:
lt: Byla, iš kurios imti Message of the day:

en: Millisecond period spent waiting for clients to die (0=forever)
lt: Laikas [ms], kiek laukti, kol klientai numirs (0=forever)

en: Millisecond period spent waiting for clients to register (0=forever)
lt: Laikas [ms], kiek laukti, kol klientai prisiregistruos (0=visada)

en: Millisecond period spent waiting for clients to respond (0=forever)
lt: Laikas [ms], kiek laukti, kol klientai atsilieps (0=visada)

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Monitors
lt: Stebėtuvai

en: Motif CD player w/ CDDB support
lt: Motif CD grotuvas, palaikantis CDDB

en: Mouse Settings
lt: Pelės nuostatos

en: Move
lt: Perkelti

en: Move down
lt: Stumti žemyn

en: Move iconified tasks to current workspace when restoring
lt: Perkelti sumažintas užduotis į esamą darbalaukį atkuriant

en: Move selected menu down
lt: Stumti pasirinktą meniu punktą žemyn

en: Move selected menu up
lt: Stumti pasirinktą meniu punktą aukštyn

en: Move up
lt: Stumti aukštyn

en: Multimedia
lt: Multimedija

en: Multimedia applets
lt: Multimedijos priedai

en: NOSHADED
lt: NETAMS

en: NUMBER
lt: NUMERIS

en: Netscape browser
lt: Netscape Naršyklė

en: Network
lt: Tinklas

en: Network applets
lt: Tinklo meniu

en: Never allowed to die.
lt: Niekada neleidžiama mirti.

en: New Folder
lt: Naujas katalogas

en: New Item
lt: Naujas punktas

en: New Mail
lt: Naujas paštas

en: New Submenu
lt: Nauja skiltis

en: New _Item...
lt: Naujas _punktas

en: News (www)
lt: Naujienos (www)

en: No mail.
lt: Nėra laiškų.

en: No message of the day found!
lt: Nerasta jokios message of the day!

en: No panel found
lt: Nerastas joks skydelis

en: No response to the %s command.
lt: Jokio atsako į komandą %s.

en: No socket was created
lt: Nebuvo sukurta jokio lizdo

en: No system menus found!
lt: Neradau jokio sisteminio meniu!

en: Non-session-managed Startup Programs
lt: Sesijos netvarkomos pradžioje paleidžiamos programos

en: None
lt: Nerodomi

en: Normal
lt: Normali

en: Normal menu
lt: Normalus meniu

en: Normal tile
lt: Paprasta čerpė

en: Note: The panel will size itself to the
    largest applet in the panel, and that
    not all applets obey these sizes.
lt: Pastaba: skydelis pats išsiplės iki
    didžiausio įtaiso dydžio; bet ne visi
    įtaisai paklus tokiam dydžiui.

en: Number of tasks before grouping occurs
lt: Užduočių skaičius, iki kurio negrupuoti

en: OK
lt: Gerai

en: Off
lt: Išjungti

en: Offset from screen edge:
lt: Poslinkis nuo ekrano krašto:

en: On the main menu
lt: Pagrindiniame meniu

en: One moment, reading menus...
lt: Palauk šiek tiek, skaitomas meniu...

en: Only read saved sessions from the default.session file
lt: Tik perskaityti išsaugotas sesijas iš default.session bylos

en: Only show current desktop in pager
lt: Rodyti tik esamąjį darbalaukį

en: Open URL: %s
lt: Atidaryti URL: %s

en: Open new browser window
lt: Atidaryti naują naršyklės langą

en: Options
lt: Parinktys

en: Options for the startup hint dialog
lt: Pradžios patarimų pasirinktys

en: Order
lt: Tvarka

en: Order:
lt: Tvarka:

en: Orient panel horizontally
lt: Orientuoti skydelį gulsčiai

en: Orient panel vertically
lt: Orientuoti skydelį stačiai

en: Orientation
lt: Kryptis

en: Override desktop height with panel size
lt: Nustatant aukštį paisyti tik skydelio dydžio

en: Override desktop width with panel size
lt: Nustatant plotį paisyti tik skydelio dydžio

en: Overwrite existing menu entry?
lt: Užrašyti ant jau esančio meniu punkto?

en: PIXMAP
lt: PAVEIKSL

en: Padding between applets
lt: Tarpai tarp įtaisų

en: Padding between applets and panel border
lt: Tarpai tarp įtaisų ir skydelio rėmelio

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Panel
lt: Skydelis

en: Panel Manual...
lt: Skydelio žinynas...

en: Panel Objects
lt: Skydelio objektai

en: Panel Position
lt: Skydelio vieta

en: Panel menu:
lt: Skydelio meniu:

en: Panel properties
lt: Skydelio savybės

en: Panel size:
lt: Skydelio dydis:

en: Panel to add the launcher to
lt: Skydelis, į kurį įdėti leistuką

en: Panel window level:
lt: Skydelio lango lygis:

en: Panel:
lt: Skydelis:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Paths
lt: Keliai

en: Pause per frame (s):
lt: Pauzė tarp kadrų (s):

en: Pick a Font
lt: Pasirink šriftą

en: Pick a color
lt: Pasirink spalvą

en: Pixmap
lt: Paveikslėlis

en: Pixmap file:
lt: Paveikslėlio byla:

en: Play a sound when new mail arrives
lt: Groti garsą kai ateina nauji laiškai

en: Popdown task view automatically
lt: Rodyti užduočių vaizdą automatiškai

en: Popup menu key
lt: Klavišas meniu iškviesti

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Prelight buttons on mouseover
lt: Pelei užvažiavus, pašviesinti mygtukus

en: Press a key...
lt: Spauskite klavišą...

en: Print command:
lt: Spausdinimo komanda:

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: Printer Applet
lt: Spausdintuvo įtaisas

en: Printer name:
lt: Spausdintuvo vardas:

en: Printer properties
lt: Spausdintuvo savybės

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Program
lt: Programa

en: Programs
lt: Programos

en: Programs (system menus)
lt: Programos (sistemos meniu)

en: Programs menu
lt: Programų meniu

en: Programs with smaller values are started before programs with higher values. The default value should be OK
lt: Programos su mažesnėmis reikšmėmis yra paleidžiamos prieš tas su didesnėmis reikšmėmis. Įprastinė reikšmė turėtų būti gera.

en: Programs:
lt: Programos:

en: Prompt on logout
lt: Paklausti atsisveikinant

en: Properties
lt: Savybės

en: Properties...
lt: Savybės...

en: Push movement (or use Shift)
lt: Stumdantis perkėlimas (arba su Shift)

en: Put into run dialog
lt: Įdėti į „Paleisti“ dialogą

en: Raise area grid over tasks
lt: Iškelti erdvės tinklą virš užduočių

en: Raise panels on mouse-over
lt: Pelei užvažiavus, iškelti skydelius

en: RealPlayer 7
lt: RealPlayer

en: RealPlayer multimedia player
lt: RealPlayer multimedijos grotuvas

en: Really log out?
lt: Tikrai atsijungti?

en: Really reset all GNOME user settings for %s?
lt: Tikrai iš naujo nustatyti visą GNOME aplinką vartotojui %s?

en: Reboot
lt: Perkrauti

en: Red Hat menus
lt: Red Hat meniu

en: Released under the terms of the GNU Public License.
    GNOME menu editor.
lt: Išleistas remiantis GNU Public License sąlygomis.
    GNOME meniu editorius.

en: Reload
lt: Perkrauti

en: Remote IMAP-server
lt: Nutolusiame IMAP serveryje

en: Remote POP3-server
lt: Nutolusiame POP3 serveryje

en: Remote-client-error occured. Remote-polling deactivated. Maybe you used a wrong server/username/password?
lt: Įvyko nutolusio kliento klaida. Nutolęs tikrinimas neveiklus. Galbūt naudojai blogą serverį/vardą/slaptažodį?

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove Program
lt: Pašalinti programą

en: Remove applet
lt: Pašalinti įtaisą

en: Remove from panel
lt: Pašalinti iš skydelio

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį punktą

en: Remove this panel
lt: Pašalinti šį skydelį

en: Remove this panel...
lt: Pašalinti šį skydelį...

en: Reread all menus
lt: Iš naujo perskaityti meniu

en: Rescan Desktop Devices
lt: Atnaujinti darbalaukio įrenginius

en: Rescan Desktop Directory
lt: Atnaujinti darbalaukio katalogą

en: Reset all user settings
lt: Iš naujo nustatyti viską

en: Reset and _Clear
lt: Perkrauti ir _Išvalyti

en: Respawn
lt: Prisikelianti

en: Respawn abandoned due to failures.
lt: Prisikėlimas atšauktas, jis sužlugo

en: Restart Daemon
lt: Perleisti demoną

en: Restore
lt: Atkurti

en: Restore All
lt: Atkurti visus

en: Revert
lt: Sugrįžti

en: Ridiculous (128 pixels)
lt: Milžiniškas (128 taškai)

en: Right
lt: Dešinėje

en: Rotate image for vertical panels
lt: Pasukti paveikslėlį stačiuose skydeliuose

en: Rotate on vertical panels
lt: Pasukti stačiuose skydeliuose

en: Rows of Desktops
lt: Darbalaukių eilutės

en: Rows of tasks:
lt: Užduočių eilutės:

en: Run
lt: Paleisti

en: Run Program
lt: Paleisti programą

en: Run button
lt: Paleidimo mygtukas

en: Run dialog key
lt: Paleidimo klavišas

en: Run in terminal
lt: Paleisti terminale

en: Run...
lt: Paleisti...

en: Running
lt: Bėganti

en: SETI@home monitor
lt: SETI@home matuoklis

en: SHADED
lt: TAMS

en: SOLID
lt: VIENTISAS

en: Save
lt: Saugoti

en: Save Current Session
lt: Išsaugoti esamą sesiją

en: Save changes?
lt: Išsaugoti pakeitimus?

en: Save current setup
lt: Išsaugoti esamą būseną

en: Saving
lt: Išsaugau

en: Saving session details.
lt: Išsaugau sesijos detales.

en: Sawfish Window Manager
lt: Sawfish langų tvarkyklė

en: Scale image (keep proportions)
lt: Keisti mastelį (išlaikant santykį)

en: Screensaver
lt: Užsklanda

en: Scroll on keystroke
lt: Slinkti nuspaudus klavišą

en: Scroll on output
lt: Slinkti išvedant

en: Scrollback lines:
lt: Įsimenamos eilutės:

en: Scrollbar position:
lt: Slankiklio vieta:

en: Scrolling
lt: Slinkimas

en: Select animation
lt: Pasirink animaciją

en: Select-by-word characters:
lt: Pažymėti-žodį simboliai:

en: Session
lt: Sesija

en: Session Chooser
lt: Sesijos parinkiklis

en: Session Name
lt: Sesijos pavadinimas

en: Session Options
lt: Sesijos parinktys

en: Session Properties
lt: Sesijos savybės

en: Set the TERM variable
lt: Nurodyti TERM kintamąjį

en: Set the window icon
lt: Nurodyti lango ikoną

en: Set the window title
lt: Nurodyti lango pavadinimą

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Shade
lt: Suvynioti

en: Shade All
lt: Suvynioti visus

en: Shade background
lt: Patamsinti foną

en: Show Bookmarks Window
lt: Rodyti skirtukų langą

en: Show Desk-Guide tooltips
lt: Rodyti Darbalaukio Gido paaiškinimus

en: Show Documentation Index
lt: Rodyti Dokumentacijos turinį

en: Show History Window
lt: Rodyti žurnalo langą

en: Show [...] buttons
lt: Rodyti [...] mygtukus

en: Show arrows on hide button
lt: Rodyti rodykles ant mygtukų

en: Show button tiles only when cursor is over the button
lt: Rodyti čerpes tik kai žymeklis yra ant mygtuko

en: Show date in applet
lt: Rodyti datą įtaise

en: Show date in tooltip
lt: Rodyti datą paaiškinime

en: Show desktop name tooltips
lt: Rodyti darbalaukių vardus

en: Show hidden tasks (HIDDEN)
lt: Rodyti paslėptas užduotis (HIDDEN)

en: Show hide buttons
lt: Rodyti slėpimo mygtukus

en: Show iconified (minimized) applications
lt: Rodyti sumažintas programas

en: Show iconified (minimized) applications on all desktops
lt: Rodyti sumažintas programas visuose darbalaukiuose

en: Show mini icons
lt: Rodyti mažas ikonas

en: Show normal applications
lt: Rodyti paprastas programas

en: Show normal applications on all desktops
lt: Rodyti paprastas programas visuose darbalaukiuose

en: Show popup menus outside of panels
lt: Iššokančius meniu rodyti skydelio išorėje

en: Show shaded tasks (SHADED)
lt: Rodyti suvyniotas užduotis (SHADED)

en: Show tasklist arrow
lt: Rodyti užduočių sąrašo rodyklę

en: Show tasks which hide from taskbar (SKIP-TASKBAR)
lt: Rodyti užduotis kurios slepiasi nuo užduočių juostos (SKIP-TASKBAR)

en: Show tasks which hide from window list (SKIP-WINLIST)
lt: Rodyti užduotis kurios slepiasi nuo langų sąrašo (SKIP-WINLIST)

en: Silence terminal bell
lt: Užtildyti terminalo varpelį

en: Size
lt: Dydis

en: Size (pixels)
lt: Dydis (taškais)

en: Size and Position
lt: Dydis ir vieta

en: Sliding panel
lt: Slankiojantis skydelis

en: Small (36 pixels)
lt: Mažas (36 taškai)

en: Software (www)
lt: Programinė įranga (www)

en: Solid background
lt: Vientisas fonas

en: Sort Submenu
lt: Rikiuoti skiltį

en: Sort Submenu _Recursive
lt: Rikiuoti skiltį _rekursiškai

en: Sort _Recursive
lt: Rikiuoti _rekursiškai

en: Sort selected submenu
lt: Rikiuoti pasirinktą skiltį

en: Special
lt: Ypatingas

en: Special Files
lt: Specialios bylos

en: Special icon
lt: Ypatinga ikona

en: Specifies font name
lt: Nurodo šrifto pavadinimą

en: Specifies the geometry for the main window
lt: Nurodo pagrindinio lango geometriją

en: Specify a session name to load
lt: Nurodyk įkeliamos sesijos pavadinimą

en: Standard
lt: Standartinis

en: Standard (48 pixels)
lt: Vidutinis (48 taškai)

en: Start Session
lt: Paleisti sesiją

en: Start in fortune mode
lt: Paleisti fortune režimu

en: Start in hint browsing mode
lt: Paleisti patarimų naršymo režimu

en: Start in motd mode
lt: Paleisti motd režimu

en: Start in session login mode (used from gsm)
lt: Paleisti sesijos prisijungimo režimu (naudojama iš gsm)

en: Start up shells as login shells
lt: Shell'ą paleisti kaip login shell'ą

en: Start with default programs
lt: Paleisti su standartinėmis programomis

en: Started but has not yet reported state.
lt: Paleista, bet kol kas nepranešė būsenos.

en: Starting
lt: Paleidžiam

en: Starting GNOME
lt: Paleidžiam GNOME

en: Starting GNOME: %s
lt: Paleidžiam GNOME: %s

en: Starting GNOME: done
lt: Paleidžiam GNOME: atlikta

en: Startup Hint
lt: Patarimų savybės

en: Startup Programs
lt: Pradžioje paleidžiamos programos

en: State
lt: Būsena

en: State not reported within timeout.
lt: Būsena nepranešta laiko ribose.

en: Status dock
lt: Būsenos rodiklis

en: Stick
lt: Priklijuoti

en: Stick All
lt: Priklijuoti visus

en: Stretch image (change proportions)
lt: Ištempti (pakeičiant santykį)

en: Style
lt: Stilius

en: Style:
lt: Stilius:

en: SuSE menus
lt: SuSE meniu

en: Swallowed app...
lt: Praryta programa...

en: Switched movement (or use Ctrl)
lt: Šokinėjantis perkėlimas (arba su Ctrl)

en: System Calls
lt: Kreiptys į sistemą

en: System Monitors (Processor, Diskspace, Memory, etc.)
lt: Sistemos stebėtuvai (procesoriaus, diskų, atminties ir kt.)

en: TCLASS
lt: TKLASĖ

en: TITLE
lt: PAVADINIMAS

en: TRANSPARENT
lt: PERMATOMAS

en: Tasklist
lt: Užduočių sąrašas

en: Tasklist height is dynamic
lt: Juostos aukštis kintantis

en: Tasklist height is fixed
lt: Juostos aukštis pastovus

en: Tasklist height:
lt: Juostos aukštis:

en: Tasklist properties
lt: Užduočių juostos savybės

en: Tasklist width is dynamic
lt: Juostos plotis kintantis

en: Tasklist width is fixed
lt: Juostos plotis pastovus

en: Tasklist width is that of longest title
lt: Užduočių sąrašo plotis lygus ilgiausiam pavadinimui

en: Tasklist width:
lt: Juostos plotis:

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Terminal
lt: Terminalas

en: Terminal Class:
lt: Terminalo klasė:

en: Terminal class name
lt: Terminalo klasės vardas

en: Terminal emulation program
lt: GNOME terminalo emuliatorius

en: Text based web browser
lt: Tekstinė web naršyklė

en: Text only
lt: Vien tekstas

en: The Animation Filename:
lt: Animuoto paveikslėlio vardas:

en: The Battery
lt: Baterija

en: The GIMP
lt: GIMP

en: The GNOME Fish Applet
lt: GNOME Žuvies Akvariumas

en: The GNOME Panel
lt: GNOME skydelis

en: The GNOME terminal emulation program.
lt: GNOME terminalo emuliavimo programa.

en: The Mysterious GEGL
lt: Mistiškasis GEGL

en: The Panel
lt: Skydelis

en: The clock applet gives your panel a lightweight and simple display of the date and time
lt: Laikrodžio įtaisas tavo skydelyje aiškiai ir paprastai rodo laiką ir datą

en: The directory /tmp/orbit-%s is not owned
    by the current user, %s.
    Please correct the ownership of this directory.
lt: Katalogas /tmp/orbit-%s nepriklauso
    esamąjam vartotojui, %s.
    Pataisyk šio katalogo priklausomybę.

en: The error was: %s
lt: Klaida buvo: %s

en: The menu entry must have a filename
lt: Meniu įrašas privalo turėti bylos vardą

en: The menu item must have a name
lt: Meniu punktas privalo turėti vardą

en: The printer applet lets you easily drag files to be printed via a print command
lt: Spausdintuvo įtaisas leidžia tau tiesiog numesti spausdinamas bylas ant jo, ir jis įvykdys spausdinimo komandą

en: The program may be slow, stopped or broken.
lt: Programa gali būti lėta, sustabdyta arba nulūžusi.

en: The session name already exists
lt: Jau yra sesija tokiu pavadinimu

en: The session name cannot be empty
lt: Sesijos pavadinimas negali būti tuščias

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
lt: Reikia pakeisti vandenį!
    (Pažiūrėk, kokia šiandien diena)

en: There has been an error while trying to log in.
    
    %s
lt: Įvyko klaida, bandant prisijungti.
    
    %s

en: There was a problem registering the panel with the GOAD server.
    The panel will now exit.
lt: Atsirado problemų registruojant skydelį GOAD serveryje.
    Skydelis dabar užsidarys.

en: This Month
lt: Šį mėnesį

en: This Week
lt: Šią savaitę

en: This applet has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using this applet, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
lt: Ši programėlė yra visai bevertė, kad ir kaip norėtum. Ji tik eikvoja disko vietą ir kompiliavimo laiką, be to, jei paleista, taip pat ryja brangią Skydelio vietą bei atmintį. Jei kas nors bus rastas benaudojantis šią programėlę, jis nedelsiant turi būti nusiųstas pasitikrinti pas psichiatrą.

en: This change conflicts with an existing menu item
lt: Šis pakeitimas nesutaria su jau esančiu meniu punktu

en: This change conflicts with an existing menu item.
    No two menu items in a submenu can have the same name.
lt: Šis pakeitimas nesutaria su jau esančiu meniu punktu.
    Jokie du punktai skiltyje negali būti vienodais vardais.

en: This launch icon does not specify a program to run
lt: Ši leistuko ikona nenurodo, kokią programą paleisti

en: This program is responsible for launching other applications, embedding small applets within itself, world peace, and random X crashes.
lt: Ši programa atsakinga už kitų programų paleidimą, įtaisų laikymą savyje, pasaulio taiką ir nenuspėjamus X'ų nulūžimus.

en: Tiles enabled
lt: Leidžiamos čerpės

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Timed out on sending session save to an applet
lt: Baigėsi laiko riba, besiunčiant įtaisui sesijos išsaugojimą

en: Tiny (24 pixels)
lt: Smulkus (24 taškai)

en: Title of application to swallow
lt: Pavadinimas programos, kurią praryti

en: To desktop
lt: Į darbalaukį

en: Today
lt: Šiandien

en: Toggles whether or not the keyboard is grabbed by the terminal.
lt: Perjungia, ar terminalas pagriebia klaviatūrą, ar ne.

en: Toggles whether or not the menubar is displayed.
lt: Perjungia, ar meniu matomas ar ne.

en: Tomas Oegren
lt: Tomas Ögren

en: Tools for software development
lt: Įrankiai programinės įrangos kūrimui

en: Tooltip/Name
lt: Paaiškinimas/Vardas

en: Tooltips
lt: Paaiškinimai

en: Tooltips enabled
lt: Leisti paaiškinimus

en: Top left corner's position: X
lt: Viršutinio kairiojo kampo vieta: X

en: Top of applet menus
lt: Įtaisų meniu viršus

en: Top of system menus
lt: Sistemos meniu viršus

en: Top of user menus
lt: Vartotojo meniu viršus

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Transparent background
lt: Permatomas fonas

en: Trash
lt: Šiukšlė

en: Try
lt: Bandyti

en: Try again
lt: Bandyti vėl

en: Try to avoid overlapping panels
lt: Bandyti išvengti skydelių persidengimo

en: Try to create the terminal with the TerminalFactory
lt: Bandyti sukurti terminalą su TerminalFactory

en: Try to start a TerminalFactory
lt: Bandyti paleisti TerminalFactory

en: Type
lt: Tipas

en: Ultra Tiny (12 pixels)
lt: Labai smulkus (12 taškų)

en: Unable to create file: %s
lt: Negaliu sukurti bylos: %s

en: Unable to retrieve GNOME installation directory
lt: Negaliu vėl rasti katalogo, kur įdiegtas GNOME

en: Unaffected by logouts but can die.
lt: Nepaveikiama atsijungimo bet gali mirti.

en: Unix time
lt: Unix laikas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unshade
lt: Išvynioti

en: Unshade All
lt: Išvynioti visus

en: Unstick
lt: Atklijuoti

en: Unstick All
lt: Atklijuoti visus

en: Update lastlog entry
lt: Atnaujinti lastlog įrašą

en: Update utmp entry
lt: Atnaujinti utmp įrašą

en: Update wtmp entry
lt: Atnaujinti wtmp įrašą

en: Use --login by default
lt: Naudoti --login pasirinktį

en: Use GMT
lt: Naudoti GMT

en: Use dialog boxes
lt: Naudoti dialogus

en: Use large icons
lt: Naudoti dideles ikonas

en: User Commands
lt: Vartotojo komandos

en: Username:
lt: Prisijungimo vardas:

en: Utility
lt: Įrankiai

en: Utility applets
lt: Įrankiai - priedai

en: Vertical
lt: Stačias

en: Vertical Layout
lt: Stačias išdėstymas

en: Video player
lt: Vaizdo grotuvas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: WIDTH
lt: PLOTIS

en: Wait abandoned due to conflict.
lt: Kilus konfliktui, laukimo atsisakyta.

en: Waiting to start or already finished.
lt: Laukiu, kol pasileis, arba jau baigėsi.

en: Wanda the GNOME Fish
lt: GNOME Žuvis Wanda

en: Warning! Unsaved changes will be lost!
    Proceed?
lt: Atsargiai! Neišsaugoti pakeitimai bus prarasti!
    Tęsti?

en: When a panel is removed, the panel and its
    applet settings are lost. Remove this panel?
lt: Kai skydelis pašalinamas, jo bei visų jo įtaisų
    nuostatos prarandamos. Pašalinti šį skydelį?

en: When clicked:
lt: Kai spragtelėtas:

en: When new mail arrives:
lt: Kai ateina nauji laiškai:

en: Which tasks to show
lt: Kurias užduotis rodyti

en: White on black
lt: Balta ant juodo

en: Whoops! for some reason we can't add to the panel
lt: Ooj! Kažkodėl negaliu įdėti į skydelį

en: Width
lt: Plotis

en: Width of window
lt: Lango plotis

en: Window Manager
lt: Langų tvarkyklė

en: Window Manager Workarounds
lt: Langų tvarkyklių priderinimas

en: Window manager changes active area on all desktops
    (FVWM, Sawfish)
lt: Langų tvarkyklė keičia aktyvią erdvę visuose darbalaukiuose
    (FVWM, Sawfish)

en: Window manager expects pager to modify area+desktop properties directly
    (Enlightenment, FVWM)
lt: Langų tvarkyklė tikisi kad Gidas pakeis erdvės ir darbalaukio
    savybes tiesiogiai (Enlightenment, FVWM)

en: Window manager moves decoration window instead
    (AfterStep, Enlightenment, FVWM, IceWM)
lt: Langų tvarkyklė judina dekoraciją vietoj langų
    (AfterStep, Enlightenment, FVWM, IceWM)

en: With pixmap arrow
lt: Su rodyklėmis

en: Without pixmap
lt: Be rodyklių

en: WordPerfect for Linux
lt: Linux'inis WordPerfect

en: X Color Selector
lt: X spalvų parinkiklis

en: X position of window
lt: Lango X koordinatė

en: Y position of window
lt: Lango Y koordinatė

en: You already have a status dock on the panel. You can only have one
lt: Skydelyje jau yra būsenos rodiklis. Jis gali būti tik vienas

en: You are not running a GNOME Compliant
    Window Manager. GNOME support by the 
    window manager is strongly recommended
    for proper Desk Guide operation.
lt: Jūs nenaudojate GNOME palankios
    langų tvarkyklės. GNOME palaikanti
    langų tvarkyklė yra labai rekomenduojama,
    kad Darbalaukio Gidas veiktų teisingai.

en: You can not delete a top level submenu.
lt: Tu negali ištrinti aukščiausio lygio meniu.

en: You can only have one menu panel at a time.
lt: Tu gali turėti tik vieną meniu skydelį.

en: You can't add an entry to that submenu.
    You do not have the proper permissions.
lt: Tu negali įdėti punkto į tą meniu skiltį,
    nes neturi tam reikalingų teisių.

en: You cannot remove your last panel.
lt: Tu negali pašalinti paskutinio skydelio.

en: You do not have fortune installed.
lt: Deja, fortune nėra įdiegta

en: You have mail.
lt: Tu turi laiškų.

en: You have new mail.
lt: Tu turi naujų laiškų.

en: You have switched the class of this window. Do you
     want to reconfigure this window to match the default
    configuration of the new class?
lt: Tu perjungei terminalo šiame lange klasę. Ar nori
    pertvarkyti šį langą, kad jis tenkintų įprastines
    šiai klasei nuostatas?

en: You may wait for it to respond or remove it.
lt: Gali palaukti, kol ji atsakys, arba ją pašalinti

en: You've chosen to disable the startup hint.
    To re-enable it, choose "Startup Hint"
    in the GNOME Control Center
lt: Tu nusprendei uždrausti patarimus,
    pasirodančius pradžioje. Kad juos vėl leistum,
    nueik į „Pradžios patarimai“ GNOME Valdymo centre

en: Your GNOME Fish's Name:
lt: Tavo GNOME Žuvies vardas:

en: Your session has been saved
lt: Tavo sesija buvo išsaugota

en: Zvt terminal widget:     Michael Zucchi (zucchi@zedzone.mmc.com.au)
lt: Zvt terminalo widget'as:    Michael Zucchi (zucchi@zedzone.mmc.com.au)

en: _Add Bookmark
lt: Į_dėti skirtuką

en: _Back
lt: _Atgal

en: _Bookmarks
lt: _Skirtukai

en: _Close terminal
lt: _Uždaryti terminalą

en: _Delete...
lt: _Ištrinti...

en: _Forward
lt: _Pirmyn

en: _Hide menubar
lt: _Paslėpti meniu

en: _History
lt: Ž_urnalas

en: _Index
lt: Tur_inys

en: _New Submenu...
lt: _Nauja skiltis...

en: _New Window
lt: _Naujas langas

en: _New terminal
lt: Naujas _terminalas

en: _Open in browser
lt: _Atidaryti naršyklėje

en: _Reload
lt: Pe_rkrauti

en: _Reset Terminal
lt: Pe_rkrauti terminalą

en: _Secure keyboard
lt: _Saugi klaviatūra

en: _Show menubar
lt: _Rodyti meniu

en: _Sort
lt: _Rikiuoti

en: _Sort Submenu
lt: Rikiuoti _skiltį

en: _View
lt: _Vaizdas

en: _Window
lt: _Langas

en: clock/hourformat=12
lt: clock/hourformat=24

en: creating user directory: %s
lt: kuriamas vartotojo katalogas: %s

en: directory utility
lt: katalogų naršyklė

en: gaspell Spell Checker
lt: gaspell rašybos tikrintuvas

en: menu wasn't created
lt: meniu nebuvo sukurtas

en: rxvt terminal
lt: rxvt terminalas

en: seconds
lt: sekundes

en: the GNOME menu editor
lt: Pakeisti GNOME meniu

en: unable to create user directory: %s
lt: negaliu sukurti vartotojo katalogo: %s

en: unable to remove .order file: %s
lt: Negaliu ištrinti .order bylos: %s

en: untitled
lt: bevardis

en: untitled.desktop
lt: bevardis.desktop

en: xbm/xpm image browser
lt: xbm/xpm atvaizdų naršyklė

en: xemacs text editor
lt: xemacs tekstų editorius

en: xv image viewer
lt: xv atvaizdų žiūriklis
